Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttam a pasimat, amint épp a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam a pasimat, amint épp a leveleimet olvasta, nem vett észre azonnal. Csalódtam, amiért nem bízik bennem, bocsánatot kért de akkor is csalódtam, szerintem jogosan szerintetek?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt, szerintem ennyi idő alatt megtanulhatott bennem bízni, soha nem adtam okot az ellenkezőjére.
2012. jan. 13. 17:51
1 2
 1/11 pqpqpq ***** válasza:

en nem vagyk feltekeny tipus es teljesen megbizom a jegyesembe de nagy ritkan en is elolvasom a leveleit,mondjuk ugy hogy mikor ugy tamad kedvem.es szerintem ebbe semmi baj sincsen.

de nem ertem hogy ez teged miert is zavar ha nincsen semmi titkolni valod es teljesen oszinte vagy hozza?

2012. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jogos, én se örülnék. De legalább bocsánatot kért, és nem tagadta. Mondd meg neki, hogy többet ne csinálja, végtére is nem adtál okot féltékenykedni.
2012. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

pereld be magántitoksértésért... najó ne.


tudod van aki kíváncsi jellem.. ha vki odaadja a mobilját még vhogy megállom h belenézzek, de ha ott van órákig az a telefon az asztalon, akkor nagyon nagy a kísértés... az információ hatalom stb... ha nem akarod h másoké legyen akkor védd.


bár valakit kifejezetten az érdekel, hogy feltörjön egy fiókot, csak h megtudja mit használ az illető jelszónak. szóval az emberi kiváncsiság végtelen, sztem ezt vedd tudomásul, én teljesen megértelek h rosszul esett de ez a bizalmatlan v nem, nem kéne ekkora dolgot csinálni ebből, kiváncsi és kész. ha nem akarod elmondani neki a dolgaid, ne mondd el a jelszavad se.

2012. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
egyszer a barátnőm smseit olvastam. megsértődött. mondta, hogy megtehetem, de előtte kérdezzem meg, hogy elolvashatom e. azóta minden ok
2012. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

hát beszélj vele. én nem engedném senkinek, hogy az sms-eimet olvasgassa kérés nélkül. ha a barátom megpróbálná és rajtakapnám, fix, hogy veszekednénk egy sort. nincs rejtegetni valóm, de akkor is. semmi joga kutakodni.

kérdezze meg és rendben van!

L/19

2012. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem önmagába véve parasztság más leveleit, sms-eit és híváslistáit átkutatni. És ez mind honnan ered?? Onnan, hogy mind önbizalomhiányos, féltékeny, bizonytalan emberek vagytok. Hol a bizalom? Adott okot rá, hogy ne bízz benne? Nem? Akkor mégis mi a francot csinálsz?? Ellenőrizgeted mert esetleg benned merült fel valami elítélendő dolog? Igen? Akkor se vájkálj a dolgai között. Te "csak" a párkapcsolat vagy. Vannak rajtad és a hatáskörödön kívül eső dolgok, amibe nem kell beleavatkoznod. Elmondja, ha akarja. Az is előfordulhat, hogy az, aki kutakodik a másik után és bizalmatlan valójában kivetít- mint mikor azok vádolják megcsalással párjukat, akik valóban meg is csalták.

20N

2012. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"És ez mind honnan ered?? Onnan, hogy mind önbizalomhiányos, féltékeny, bizonytalan emberek vagytok."


Ez hülyeség. Egyébként se túl nagy az esély rá, h. az illető eltárolja az árulkodó leveleket. Inkább azér kutat a kiváncsi ember, h megtudjon zaftos sztorikat barátnőkről, a history-ból kiderítse mire izgul a barátnője (vagy milyen hülye kérdéseket tesz fel pl. itt), stbstbstb...

2012. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Ja persze. Mert nincs jobb elfoglaltsága, mi?!
2012. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Őszintén. Most tegye már mindenki a szívére a kezét.

Ha ti ott ültök egy számotokra fontos ember gépe előtt, mindenféle belépési lehetőséggel, nincs semmi levédve, titkosítva akármi, és ő nem látja, hogy ott ültök... Nektek nem az jut legelőször eszetekbe, hogy kicsit körbenézzetek? Csak úgy, minden ok nélkül, igazából nem is érdekel, csak az izgalom, hogy juhú.

Persze TUDOM, van aki akkor se fog belenézni, de legyetek őszinték, legalább magatokhoz, az emberek legtöbbje, igenis belenéz a gépetekbe, ha módja van rá, maximum nem szól róla, hogy megtette, és nem bukik le.

2012. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

tegnap 19:19

tudsz ennél jobb vagy érdekesebb elfoglaltságot, amíg a barátnőd WCn van, vagy már egy órája bezárkózott a fürdőszobába?

2012. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!