Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt veletek vicces/kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veletek vicces/kínos dolog wc-n suliban vagy ilyesmi helyen?

Figyelt kérdés
Volt egy kis hasmenésem, de azt nem éreztem, csak azt hogy pisilnem kell. Kimentem, begugoltam a wc-fölé, végeztem a dolgom, amikor hirtelen kidölt belőlem minden amit aznap ettem. Minden tiszta mocsok lett. Az ülőke,a föld, minden. Szerencsére nem látták hogy én voltam, de sajnáltam a takarítót. 17L
2012. jan. 13. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
és utána lesz optad a takarítót vagy mi a facért itt kérdezed meg?!
2012. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
De undorító egy állat vagy.
2012. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
38%

hát én egyszer orálisan elégítettem ki magam amikor rám nyitott a nyelvtan tanárom

16F

2012. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha fiú lennél és úgy szartad volna össze magad pisilés közben, akkor még vicces is lenne, mert szaros gatyával végig menni a sulin, majd haza oltári nagy égés.


De így szimplán undorító.

2012. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Lány ismerőseimtől hallottam, hogy a női vécék még undorítóbbak, mint a brazil kocsmai férfiwc-k. Teledobálva tamponnal, a körbemenstruált ülőkén rohad a vér, szétszarják a mosdót is. :D
2012. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
ez mióta szerelem, szex?
2012. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kakiszexforgatásra ír motivációs levelet.
2012. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
nekem 1x nagyon kellett huggyozni már óra végén és amint szünet lett kimentem és elvégeztem a dologm, egyik hiperaktív gyerek a wc-be vt (mindig teleszarja a wc-t, de most ez nem történt meg) nah m1 hugyoztam és mivel nagyon kellett elég nagy gőzzel, a gyerek meg beszól: van ám folyása ember xDDDD 16/f
2012. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Még 6-os koromban volt hogy futottam szünetbe a wcbe és épp hogy beértem amikor összeszartam magam fingottam,már azt hittem szüli fogok!amikor akkorát fingottam hogy a tanáriba is hallották.na akkor átszólt a gyerek ,8.-os lehett,mondta hogy ki a f@szom szarja szét a budit?tudod kurv@ büdös ám.én meg én meg kussoltam és végeztem a szarással.nem mertem elmenni amig ki nem megy a srác,de az meg nekiált cigizni és az óra 20. percnél betudtam lépni az osztályterembe.a tanár meg már rohadt ideges volt és feltetett meg beírt igazolatlannak!2 alára feleltem!!!!
2012. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!