Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miért hiszik annyira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért hiszik annyira, hogy jobban ismerik a nőket, mint a nők saját magukat?

Figyelt kérdés
a lányok ezt azért így nem nagyon szokták kimondani. én pl sosem mondtam volna a barátomra, hogy jobban ismerem, mint ő magát.. mi késztet titeket arra, hogy ezt gondoljátok? sőt, ezt főleg olyanok mondják, akiknek alig volt normális kapcsolatuk...
2012. jan. 14. 11:31
 1/9 pqpqpq ***** válasza:
mert ferevezetheto vagy
2012. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs az úgy, csak el akarják hitetni velünk, hogy milyen nagy szükségünk van rájuk, pedig tévednek...
2012. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szint mindenki azt hiszi, hogy ismeri a másikat, legyen szó bármiről is.
2012. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gondolom az ien baromi okosokra gondolsz

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__25615..


Trollok és vannak v 12-3 évesek. Nem kell veluk torodni

2012. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem hisszük ,tudjuk.


F/20

2012. jan. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy részük trollkodik. Itt is van egy szánalmas réteg, amely ezt teszi.

A másik részük pedig saját magával kerül ellentétbe. Ha tényleg azt mondják, hogy ismerik a nőket, akkor miért nem tudják boldoggá tenni? Miért jön a panaszkodás, hogy "én már nem tudom, hogy te mit akarsz"?

Aki ismeri a NŐT, az boldogul is vele.

2012. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát de ez szánalmas... ha a nők mondanák azt, hogy sokkal jobban ismerik a pasikat, mint ők saját magukat, a pasik lennének legjobban felháborodva.
2012. jan. 14. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Talán mert a csajok néha úgy viselkednek mint akik maguk sem tudják mit akarnak:

Sokszor az érzéseik, a cselekedeteik és amit mondanak köszönőviszonyban sincs egymással.

Erre sokan azt mondják, hogy női kiszámíthatatlanság.

Mások azt, hogy kiszámítható hülyeség...


De aki azt állítja magáról, hogy olyan nagyon ismeri őket, az valószínűleg csak ezzel a nagyképű szöveggel próbálja leplezni, hogy mennyire nem.

2012. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszik azzal jobban bevágódnak, ha a női lélek "szakértőjeként" tüntetik fel magukat. Lúzerség.
2012. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!