Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele tudok szeretni valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele tudok szeretni valakibe, aki fizikailag nem vonz? Illetve inkább szexuálisan?

Figyelt kérdés
Van egy pasi. Sokszor szinte olvassuk egymás gondolatait, befejezzük egymás mondatát.. Sokat nevetünk együtt, jól megvagyunk, kedves, rendes, bár kapcsolatban kicsit tutyimutyinak bizonyult.. Nem vágyom rá, hogy lefeküdjünk, nem tudom elképzelni ezt vele. Ez változhat? Amúgy ő az exem..
2012. jan. 8. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
"Amúgy ő az exem..." What the fuck?!?!?
2012. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindfucking story,bro...:S
2012. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen és lehet ha jobban meg ismered meg szereted
2012. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
" nem tudom elképzelni ezt vele." nem elképzelni kell, csinálni. ennyire egyszerű. szerintem csak túl sokat gondolkodsz rajta.
2012. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bele tudsz, én tudom, higgy nekem, hiszen egy random kommentelő vagyok egy anonim oldalon, én már csak tudom.
2012. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!