Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám visszaszerezni szerintetek?

Figyelt kérdés

Lassan 1éve,hogy szerelmes vagyok 1 srácba..

Az elején nagyon jól ment, egy rendezvényen ismerkedtünk meg,aztán randiztunk kb egy 1hónapig jó volt minden, éreztem hogy szeret és ki is mutatta.

Aztán valahogy abba maradt..:S ő elég "fontos" ember, sok dolga van, nincs unalmas élete, és sokszor nem is tudtunk talizni ez miatt.

Aztán nyár végén is taliztunk.Szüleit is megismertem amikor utoljára találkoztunk, de megint nem folytatódott tovább kettőnk között a dolog :(

Sok közös dolog van bennünk,egy az érdeklődésünk is, összeillenénk ő is mondta,de valami mindig közbe jön..

egy hete összefutottunk, és odajött hozzám, beszéltünk 1picit, mondta hogy nagyon szeret megilyemi..de ez hihetetlen számomra..:/


Annyit próbálkozok hogy az már hihetetlen..

Mivel tudnám visszaszerezni szerintetek?

megakarom próbálni utoljára:)


2012. jan. 14. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismeros a dolog,az en parom is ilyen elfoglalt,alig van ideje ram!

Szerintem mondd meg neki,hogy legyen tiszta ha ennyire nincs ideje rad,akkor ott hagyod es nem talalkoztok tobbet!!

En is igy tettem!

Mostanaban sokat vagyunk egyutt!!

2012. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha a srác is akarná legalább annyira mint te, akkor már rég összejött volna. ne csak te teperj érte, ő is tegyen valamit. az hogy elfoglalt az élete, nem kifogás.
2012. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akit érdekelsz,az keres,aki szeret az látni akar,és mindig talál időt Rád.A többi csak kifogás.
2012. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hmm..:/
2012. jan. 14. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!