Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelkitarsrol mit gondoltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkitarsrol mit gondoltok? VĂĄrom mindenki velemenyet

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom,sőt egyenesen hiszek benne,hogy létezik,és mindenkinek van lelkitársa.Minimum egy,de inkább több.Csak sajnos nem mindig akad utunkba,és szerencsés esetnek kell fennállnia,hogy találkozhassunk Vele az életben.

Egyébként sokan azt hiszik,csakis a szerelem témakörben létezik ez a fogalom,pedig valójában egy egyszerű barát is lehet a másik felünk,a lelkitársunk,nem feltétlenül csak párkapcsolatra,szerelemre vonatkoztatva létezik ilyesmi.

2012. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sok embernek vagyok a lelki szemetesládája, szeretnek velem beszélgetni, mert őszinte vagyok. És túl őszinte, ezért egy csomóan úgy megharagudnak, hogy az életben nem állnak szóba velem többé.

Lelkitárs fontos, de ha ellenkező nemű, és kapcsolat van valaki mással, akkor az jogosan lesz féltékeny. akkor pedig muszáj csökkenteni az együtt töltött időt.

2012. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van egy 'lelkitársam' fiú, 3 évvel fiatalabb, de mindent meg tudunk beszélni, őszintén. Nagyon szeretem! Persze csak barátilag :)
2012. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van egy lelkitársad, az egy szép és jó dolog, nehéz is találni olyan embert, aki megért. Viszont szerintem a párkapcsolat nem alkalmas erre. Félreértés ne essék, itt nem arra gondolok, hogy őszintétlennek kell lenni a pároddal, ellenkezőleg... de egy párkapcsolatban ha elmondod amit érzel, lehet, hogy féltékenykedésre és veszekedésre adhat okot.

A lelkitárs nálam az úgynevezett legjobb barátot jelenti, esetleg egy embert, aki szintén mindent elmond nekem, együttérez velem és akármit is osztok meg vele, nem itél el, nem beszél le, nem szakitja meg velem a kapcsolatot. Nem baj, ha nem találkozom vele minden nap, a kapcsolat attól még ugyanolyan marad. Üdv.

2012. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
f@szság
2012. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!