Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki, aki ugyanígy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki, aki ugyanígy érez?

Figyelt kérdés
A mélységekig vagyok képes megélni bármit. Az emlékeimre nem úgy tekintek vissza,hogy mi történt,hanem hogy mit éreztem abban az adott helyzetben..1 óra alatt képes vagyok 4-5 érzelmi hullámon is átvetődni.. Úgy érzem, az emberek könnyen átlépnek rajtam..Végül pedig mindig kiderül, hogy nem csak rajtam,hanem mindenki máson..Jómagam, rettenetesen kötődöm azokhoz,akiket valaha is közel engedtem magamhoz, és bármikor ott termek,ha baj van.Együtt sírok,nevetek,harcolok a szeretteimmel.De ha én esedezem segítségért,persze nem kapok választ..Az emberek borzasztóan önzőek..Itt van ez a rohanó világ, és elvésznek a belső értékek,a hajtó erők,a SZERETET!Eltűnt az érdekegyesítés..Itt csak az ÉN van,az EGO kiterjesztése..Van még valaki aki ezt ugyanígy látja, és úgy hiszi,akad még remény ahhoz,hogy érzelem dús életet tudhatunk magunkénak idős korunkban,hogy lesz mire visszaemlékezni,lesz miért nosztalgiázni?? Gyakran könnybe lábadnak a szemeim egy mély mondanivalót rejtő zene,írás,film által..Szégyen ez? 17/L
2012. jan. 14. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szégyen, én is kissé érzékeny vagyok. Pláne depis időszakban...
2012. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hiperérzékeny vagy. Akárcsak én. Nem szégyen, de aki nem ilyen, az sajnos sosem fogja ezt teljesen megérteni, vagy tolerálni. Sajnos nehéz a hozzánk hasonlóknak ebben a világban, dehát mit lehet tenni. :)

21/F

2012. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok, nagyon gyorsan változik a hangulatom, érzelmes is vagyok, de megpróbálom ezt nem kimutatni mert ha kimutatom akkor csak kihasználják az emberek
2012. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen,valóban hiperérzékeny vagyok, de legalább remekül leplezem.. :D Mert ha nem tudnám,szerintem senki nem lenne képes engem elviselni.
2012. jan. 14. 18:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, te tényleg egy mélyen érző lélek vagy, és ilyen fiatalon, bár én is ilyen voltam, nem fog könnyen menni, de mégis azt javaslom, hogy tudj mondani nemet a szeretteidnek, mert később el fog bánni veled a nyomorúság gondolata és fel fog emészteni.Mert lehet most azt érzed, én máig úgy érzem, nem erre a sz... világra születtem, ahol mindenki ilyen önző, azt javasolhatom, hogy legyél keményebb és ne foglalkozni annyira mással.
2012. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 GomalFace ***** válasza:
100%

Dettó. Nem is sejtettem, hogy más is ilyen, jó tudni, hogy nem vagyok egyedül.

Néha elgondolkodom, hogy mi a pitsáért érdekel a világ, ha a világot meg én nem érdeklem.

Veszett ez a világ és nem tudjuk megszelídíteni :(

2012. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt nem lehet a végtelenségig elfojtani sajnos, különben nem éreznéd ennyire "egyedül" magad, nemde? :)
2012. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hmm.Kap egy zöld kezet minden kedves válaszadó! :)) Egyébként a probléma itt főképp az, hogy a saját korosztályommal sem találom meg a közös hangot.Sem társasági,sem párkapcsolati szempontból..És még az ízlésem is merőben eltér a korombeliekétől.Oda vagyok a '80-as,'90-es évekért,azért a szellemért, és sokszor érzem úgy,hogy sokkal,de sokkal jobb lenne ha akkor lettem volna tizenéves..
2012. jan. 14. 18:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Uhh... 2. vagyok. Már a kérdés alatti leírásod is "megindított", mert jó volt látni, hogy más is érez hasonlóan mint én, de ez még furább, hogy Te is úgy érzed, hogy késtél 30-20 évet. :)

Imádom az akkori zenéket, az akkori környezetben játszódó filmeket, sorozatokat... olyan mintha előző életemben ott/akkor éltem volna. Fura dolog, na.

A lényeg, hogy ne szégyelld magad. Én sokáig egy gyökérnek éreztem magam, mert én sem találom meg a hangot a korosztályommal (17 vagy 21 év - mindegy), de rá kellett jönnöm, hogy ez az én keresztem, és ezt kell cipelnem. Ha egyedül, akkor egyedül, nem lehet mit csinálni. Valamilyen szinten szocializálódni kell más, kevésbé érzelmes vagy empatikus emberekkel, és nyilván ez gyakorta kellemetlen lehet, de nem szabad megtörni vagy belesüppedni ebbe az elveszett érzésbe, mert nem vezet sehova (vagyis vezet, de oda nem akarunk eljutni). A lényeg, hogy merj önmagad lenni és ne fojtsd el az érzelmeidet mert nagyon egészségtelen.

2012. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Imádom az akkori zenéket, az akkori környezetben játszódó filmeket, sorozatokat... olyan mintha előző életemben ott/akkor éltem volna."


Hát ez dettó!! :))

2012. jan. 14. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!