Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szeretem őt, ő nem valószín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretem őt, ő nem valószínű, hogy ugyanígy érez. Szeretném megcsókolni/meg is teszem valószínűleg/. Megtegyem? Miért? És hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Eleinte csak barátként tekintettem rá, ő lett a legjobb barátom, de beleszerettem és jelenleg ő jelenti a világot számomra, sokszor felmerült a téma h mit érez, ő azt mondta, hogy semmit, de az biztos h szeret velem lenni, annak ellenére, hogy sok szomorúságot okozott kettőnknek ez a dolog. Most egy hétig nem látom és amikor legközelebb találkozunk, akkor szeretném megcsókolni. Hogyan tegyem ezt? Még soha nem volt hasonló "kísérletem", barátnőm. Én 17/F; ő 16/L. Köszönöm a válaszokat:)
2010. okt. 29. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha nem érez semmit akkor igazából nem kéne próbálkozni.

viszont a női szívek kulcsa a humor, és az hogyan tudsz a testbeszédükből olvasni.

a nőknél ez egy veleszületett tehetség, 2 kilométerről meglátják ha egy pasinak csorog a nyála, egyből kiszúrja hogy tetszik neked.

tanácsom gyakorolj olvasni a női testbeszédből ,frissítsd fel humortáradat, és próbálkozz.

hogy a kérdésre választ adjak, szerintem sehogy, ez a hajó már elúszott.

2010. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

én ugyan lány wagyok

de én is a legjobb barátomba szerettem belé nagyon szeretjük egymást

néha bozaztó tud lenni feltud ugy idegesíteni

de sztem a legjobb barátokból lesz a legjobb pár és a csókról welünk ugywolt hogyy............

tod mitinkább kapd le ...........

2010. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
21:09-es válaszoló tudnál többet többet mesélni, akár privátlevélben is, de nagyon hálás lennék, persze csak ha nem gond:). Kb 5 hónapja tart ez a dolog, én mindig mondtam neki h a kapcsolatok alapja a barátság...meg, hogy nála is elindulhatnak a hormonok...
2010. okt. 29. 21:34
 4/5 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak, a testbeszédet hónapokig tanulmányoztam, hogy jól gondolom-e, ő hogy van ezzel... volt egy csomó jel pl. haját állandóan igazítgatja, csavargatja ha velem beszél...

Én azért gondolom, hogy nem biztos hogy akarja, mert már 2szer kihasználták rendesen.

2010. okt. 29. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is belezúgtam valakibe,akinek csak barát vagyok,egy haver,ennyi.Azt hiszem,ha Veled mindezt tényként közölték,akkor nem lenne okos ötlet erőltetni.Az nagyon taccsrá vágná a jelenlegi jóviszonyt.
2010. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!