Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm szerelmes abba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szerelmes abba a fiúba aki felém érez ugyanígy. Hogy oldhatnám ezt meg?

Figyelt kérdés
Már randiztam is (titokban) a sráccal és jól éreztük magunkat, a dolog kölcsönös. A b.nőm viszont egyre többet mesél róla, amit nehéz tolerálni. Nagyon sajnálom őt, hogy segítsek rajta? Ő a legjobb barátnőm. :( (20/L)
2010. jún. 20. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd a pasit.

Egy barát többet ér , mint egy pasi..

17/L

2010. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Merchant ***** válasza:

Szerintem, a pasit faggasd ki a barátnődről, ha te jössz be jobban neki akkor ezt beszéld meg a barátnőddel, ha ő akkor viszont el kell engedned:(

19/F

2010. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A barátnőm őt egyáltalán nem érdekli, én viszont annál inkább.
2010. jún. 20. 21:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Küldd hozzám a barátnődet.Egyből elfelejti őt és csak a tiéd lesz.
2010. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Merchant ***** válasza:

Ez esetben megkéne oldani ez ta abrátnőddel ugy hoyg a pasi is ottvan, tudom ez cinkes kissé:S.. vagy pedig ,engedéjt' kérs za barátnődtől, ha megharagszik hagyt a palit, a barátok fontosabbak, ha belemegy, akkor midnent bele;) 19/F

20:59 es voltam

2010. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mond el neki h mi a helyzet. ki fog akadni,de ha igazi barát,nem lesz gond. lehet h neked ő az igazi,most komolyan azért ne legyél azzal akit szeretsz és aki téged szeret mert valaki másnak is tetszik?

minél előbb el kell mondanod neki a dolgot

2010. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Legfeljebb nem a barátnőd orra előtt randiztok.
2010. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A barátnőm nem tud semmiről és ő nem is szokott találkozni a sráccal, reményeim szerint hamar elfelejti, de addig is olyan rossz érzés, hogy átverem őt.
2010. jún. 20. 21:22
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Na én most elmondom a frankó megoldást. Azaz tuti, hogy én bejátszanám. (Ennél a pontnál jegyzem meg, hogy elég sajátos a gondolkodásom, aminek legalább annyiszor látom hasznát, mint kárát!)


Szóval a következő:


1) Megkérdezed a barátnődet, hogy lefeküdne-e vele, vagy akár petting, vagy akár mi. LÉnyeg, hogy ha akar vele egy ágyba feküdni, akkor már jöhet a kettes pont (.)


2) A pasival meg kell beszélned, hogy este taliztok, és hogy aludjatok együtt a barátnődnél (jó jó tudom, hogy ez már macera, de legyél kreatív, és/vagy találj ki valami(más)t


3) Ha már sikerült kiagyalni a szituációt, akkor a pasival itass egy kis jó fajta bort (Kannás Halál :D), hogy oldódjon. Szexuálisan kicsit keltsd fel a vágyát, és induljatok el a földrajzi értelemben vett "cél" felé.


4) A barátnőd ekkorra -ha szerencséd van- már ott fog várni, és tudni fog minden részletről. Már csak valahogy el kell érned, hogy ők összekerüljenek egy szobába, de a pasi ne tudjon semmiről semmit! (na ha kedves barátnő meggondolja magát, akkor te kínos szituba kerülsz :D)


<Ezt már csak zárójelben jegyzem meg: Pl köttesd be a pasi szemét petting közben (jó, hogy ha ez amúgy is este történik), és mondd, hogy mindjárt jössz. No te kimész, barátnő félmeztelenül be, rámászik a pasira, és fojtatja ott, ahol te abbahagytad. Garantálom, hogy a pasi nem fogja ledobni magáról! És ha már megtörtént, akkor valószínü, hogy összejönnek. Egyrészt azért,mert téged megutál a pasi, hogy így kibabráltál vele, másrészt azért, mert jó eséllyel tecceni fog neki a barátnőd meztelenül :P >


F21

2010. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát ez a aztán a jó ötlet -.- ez biztos segíteni a fog a kérdezőnek:S
2010. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!