Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Már volt veletek ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Már volt veletek ilyen?

Figyelt kérdés

A barátnőtök húgába/nővérébe beleszerettetek.

Együtt voltatok a barátnőtökkel, de közben megismertétek a testvérét, és jobban megtetszett és beleszerettetek.

Ilyenkor mit csinálnátok?

Együtt maradnátok a bnőtökkel, vagy a testvérénél bepróbálkoznátok?

ui. Szimplán csak kíváncsiságból kérdeztem meg!!! :)

Kort is!!!


2012. jan. 14. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
hát én a 12 éves húgába nem nagyon szerettem bele.
2012. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó de ha pl. majdnem egykorú lenne a 2 testvér.
2012. jan. 14. 19:08
 3/6 kisslecso ***** válasza:
velem full ez volt. hát probáltam leplezni, de egyszer be nyitotam a szobályába mert beszélni akkar tam volna vele. hát masztizot. csajom elment egy 15 percre,és nem hagytam ki a lehetöséget. de ezel nem azt mondom hogy minden féle képen hajcs rá a hugára.. te tudod.
2012. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 GomalFace ***** válasza:
Hűség. A mai világban egyre kevesebben ismerik ezt a fogalmat.
2012. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem is fiú vagyok. Ezt szimplán csak kíváncsiságból kérdeztem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 14. 19:14
 6/6 anonim válasza:
A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad. <-- ezt adom :)
2012. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!