Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz mindenki, akárhol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz mindenki, akárhol vagyok?

Figyelt kérdés

mármint csajok szórakozóhelyen, utcán az emberek, vagy vonaton, metrón.

má volt olyan hogy nézett csaj, aztán megbökte bnőjét, az is elkezdett nézni :S sőt olyanis volt hogy nézett csaj és elkezdte nyaldosni a száját, és tudom hogy ez k*rvára, egyértelmű jel, de én hidegvérű vagyok, és ilyen dolgok nem hatnak meg. nekem az kell hogy leteperjen :S elképzelhető h aki néz, annak bejövök? annyira nem akarom elhinni. ahogy semmit sem hiszek el, amíg nem tudom hogy milyen.


Nem lóg ki a nyelvem, a fogam sem áll ki, ruhám is rendben szokott lenni, de mégis, és annyira zavar. Mindig azt gondolom, hogy ez mi a szart néz?


szóval az is kérdés hogy hogy legyen önbizalmam, hogy legyek magabiztos?


ja és eddig egyetlen egy "bátor" lány volt aki odajött "remegő?" hanggal és megkérdezte hogy megyek-e vele sétálni. csak így az utcán. eléggé gyönyörű volt, szóval el sem tudtam képzelni hogy ebből most milesz, aztán amikor elbúcsúztunk, úgy lesmárolt mint annak a rendje. azóta nem láttam. és eddig jutottam a csajoknál egyelőre :S

23f


2012. jan. 15. 04:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
na ledőlök akkor alukálni, jóéjt. várom a válaszokat, tanácsokat, délre akarok legalább 100at :D
2012. jan. 15. 04:54
 2/13 pqpqpq ***** válasza:
74%

talan mert takony log ki az orrodbol

es ki vagy te hogy a csajok kell eloszor lepjenek?

2012. jan. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 pqpqpq ***** válasza:
46%
remelem mind a 100 valasz hasonlo lessz
2012. jan. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Te nem 23 éves vagy, hanem legfeljebb 13 leszel a jövő télen.

Anyukád mit szólt, hogy ilyen korán reggel keltél vasárnap?

2012. jan. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert jóképű vagy. Ahhoz nagyon jól kell kinézni, h vkihez csak úgy odamenjen egy csaj. Ha nem használod ki, akkor viszont rohadj meg, mert én meg hiába töröm magam, senkinek nem kellek, mert ronda vagyok.
2012. jan. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 GomalFace ***** válasza:

Épeszű 23 éves nem írja a kulcsszavakhoz, hogy "sajtoskiflipóz"

Szerintem menj vissza rajzfilmet nézni.

2012. jan. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na hozzám még 1 lány se mert odajönni,ember te nagyon szerencsés és egyben hülye is vagy.Ha tetszett volna a csaj aki odajön és nagyon jol meg lennénk akkor én már rég jártam volna vele.
2012. jan. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Te hallucinálsz... Nehogy már az akard itt bemesélni, hogy minden lánynak nedves lesz a bugyija tőled:D


"má volt olyan hogy nézett csaj, aztán megbökte bnőjét, az is elkezdett nézni :S sőt olyanis volt hogy nézett csaj és elkezdte nyaldosni a száját" Persze...:D


"ja és eddig egyetlen egy "bátor" lány volt aki odajött "remegő?" hanggal és megkérdezte hogy megyek-e vele sétálni. csak így az utcán. eléggé gyönyörű volt"

Na jó, itt már röhögtem:D Nevetséges vagy:)

2012. jan. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha küldessz képet priviben akkor megmondom miért néznek :)
2012. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A te fajtádat hívják úgy hogy jóképű selyemfiú.

Szexi vagy nekik kívülről, de amúgy egy csíra:D

f18

2012. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!