Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bántja mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántja mindenki a melegeket?

Figyelt kérdés
Főleg a mai világban.Valaki feltesz egy homoszexualitással kapcsolatos kérdést,ott a válaszok 75% buzázás.Miért is utálják a melegeket ilyen masszívan ?
2012. jan. 11. 03:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
21%
mert b*zik!
2012. jan. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem utálom, de legfőképp nem bántom a homokosakat.


Viszont jó kérdés, és én is kíváncsi vagyok a válaszra. Mondjuk a melegfelvonulást azt nagyon ellenzem, szerintem olaj a tűzre, hergelés, bosszúállás a melegek részéről.


Amúgy NEHOGY azt gondoljátok, hogy meleg vagyok, erről szó sincs!!!


F22

2012. jan. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
2%

Mert nem normális. Isten azért teremtett nekünk f@szt a lábunk közé, hogy betegyük a nőknek teremtett p1nába.

És az is idegesít, hogy mi a f@sznek kell felvonulást csinálni nekik? Mutogatják itt nekünk az selejtes életmódjukat

2012. jan. 11. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
9%
a 2. válaszoló biztos hogy b*zi!
2012. jan. 11. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
A melegfelvonulás nekem sincs az ínyemre...
2012. jan. 11. 03:05
 6/26 anonim ***** válasza:
30%
Első meleg vagy??
2012. jan. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
23%
A fene nagy büszkeségük miatt.
2012. jan. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ő úgy értette, hogy: "Vallási meggyőződésből."


Második voltam, és biztos hogy nem homoszexuális. Esetleg kérdező, te homoszexuális vagy? Nemed, korod?

2012. jan. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
2%
Én sem hiszek benne csak úgy mondtam. És még nekik áll feljebb ha dobáljuk őket sörös üveggel. "jaaaaaaaj ne bántsz minket. pjóbálunk beilleszkedni a tájsadalomba. gyeje álj be közénk"
2012. jan. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem minden homoszexuális nyálas kis görcs ám! SŐt, nem minden nyálas kis görcs homoszexuális. Van egy ismerősöm, aki magas, erős, van tartása és nem öltözködik ratyisan.


Viszont ha beszólsz neki, megb@sz anyád hátán!


#2

2012. jan. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!