Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem az üzenetét a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem az üzenetét a barátomnak vagy exemnek fogalmam sincs minek hívjam már. Mire érti?

Figyelt kérdés

5hónap után úgy néz ki hogy vége lesz a barátommal, hisz nem tetszik a szája mikor iszik.

Beszéltük már hogy szünet, azt is hogy vége, most legutóbb pedig azt hogy megpróbáljuk ismét együtt.

Tegnap megígérte hogy este beszélünk, na nem beszéltünk, elment bulizni bármi szó nélkül (jelzem hogy nem megyünk egymás nélkül bulizni, én sem mehetek de akkor már ő sem, mert egyszer megcsalt na m1 ez nem lényeg csak egy momentum)

Na és akkor éjszaka írt nekem facebokra egy üzenetet.

Bemásolom, hidegen hagy a helyesírása :D



Szija vagy most vacsorázok..te?



szijja életem lehet késő de tod szét ütettem vagyis ütöttem vkit ...de az mind1 mert tod én boxoltam most is mindenkivel!!!és csak a haverokat védtrem!!amúgy sehun semmiii csaj nem érdekel bár ki is szóljon nekünk olyan nincs mert nagyon de nagyon szeretlek!!!és ezt tudd ez csak egy próba volt köztünk és bocs hogy nem írtam..DE EZ A PRÓBA KITETT MINDENT

:(DE NAGYON SZERETLEK AZZ BIZTOSS!!TE VAGY AZZZ ÉLETEM ÉS HA ELVESZÍTELEK AKKOR AZT NEM ÉLEM TUL..:(TE VAGY A MINDENEM SZERETLEK ÉLETEM!!!



DE TUDD HA KÉSŐŐ IS VAN!!NAGYON SZERETLEK!!!TOODDD ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....MIND 1 SZERETLEK MILLIÓ CSÓK

SZIJJA ÉLETEM!!!!!!!!!!



SZIVEM ÉN CSAK VELED AKAROK BOLDOG LENNI SZERETLEK!!!!!!!!!4



Igazság az hogy azt a részt nem értem


"és ezt tudd ez csak egy próba volt köztünk és bocs hogy nem írtam..DE EZ A PRÓBA KITETT MINDENT"

milyen próba miről beszél nem igazán vágom.

:/


Egyébként nem dőlök be ennek a mese szövegnek, mert hidegen hagyj pedig nagyon szeretem, de változni úgysem tud.


2012. jan. 15. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Dobd már ezt a tanulatlan majmot.

Gyere össze inkább egy mérnökkel, talán egy éjszakára jó leszel.

24/F

2012. jan. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha te sem tudod...


amúgy sosem azt kell nézni mit mond egy ember, hanem azt mit tesz.

Minél jobban szerencsétlenkedsz szakításnál annál jobban a pad alá küldöd magadat. Szóval hajrá!

2012. jan. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem a szüneteletetésre érti? Vagy arra, hogy elment bulizni az "engedélyed" nélkül?
2012. jan. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem hogy milyen próbáról ír!! Már végeztem vele mondtam!!
2012. jan. 15. 11:44
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3. lehetséges hogy neked van igazad és a bulira gondol! :/
2012. jan. 15. 11:44
 6/10 pqpqpq ***** válasza:
95%
nektek meg hol az eszetek csajok amikor ilyen pasikkal josztok ossze? vagy egyszinten vagytok?
2012. jan. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 pqpqpq ***** válasza:
szerintem a harmasprobarol ir...
2012. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ő maga mondta hogy nem ismerem a másik én-ét sajnos én nem ebbe a fickóba szerettem bele.
2012. jan. 15. 11:53
 9/10 A kérdező kommentje:
DE 5 hónap után akar próbát tenni hogy szeretem-e vagy mi a franc ://:S
2012. jan. 15. 12:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gázos ez a pasi, én tuti szakítanék vele.
2012. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!