Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog ez szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ez szerintetek? Hogy a barátnőm talizik egy fiúval, "haverjával". és én meg ettől szarul esek, félek h megcsal, mindenféle rosszat elképzelek. Valakivel talizni akinek csaja/pasija van, az gáz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 12:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
Én is ezt éreztem mikor ilyet csinált és szakítás is lett a vége...
2012. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
megcsalt? :/
2012. jan. 16. 12:21
 3/17 anonim ***** válasza:

ma 12:21

nem csak a nagyokos srác telebeszélte a fejét, hogy jobb neki egyedül. Nem csalt meg csak kiadta az utamat :)

2012. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Attól hogy kapcsolatban vagy még találkozhat másokkal,ezt én sohasem tiltottam pl. meg, a túlzott féltékenység nem jó, ha megbízható és tudod hogy nagyon szeret akkor nincs baj,beszélgess el vele finoman erről.
2012. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gáz dolog.
2012. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem birtokolhatunk embereket. Bíznod kell benne, ha a másik elcsábítja, vagy megcsal stb az azt jelenti, hogy nem szeretett. Inkább derüljön ki az ilyen hamar.
2012. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sztem nem gáz, hát akkor nem lehet haverkodni senkivel se?? vagy nem toom :/
2012. jan. 16. 12:25
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
Én se vagyok féltékeny tipus ha ezek után másik csaj is találkozni akarna hát kedves egészségére, de azt ne várja el, hogy tökéletesen jóképet vágjak a dologhoz. Nem fogom lebeszélni róla meg nem fogom meggátolni csak nem fogok tapsolni örömömben...
2012. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Macs1209 ***** válasza:

Nekem amikor van párom, akkor se hanyagolom a barátnőim

(értsd havercsajok). De a párkapcsolatom részleteibe ve-

lük nem megyek bele, és ők nem is akarnak beleszólni....


Viszont a barátnőimnek is ott van a párjuk, ismerjük

egymást, sokszor beugranak külön-külön is ledobni egy

kávét vagy egy sört... Ebből nincs semmi baj.

2012. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért ne találkozhatna egy haverjával? Miért te sosem találkozol lánybarátoddal? Főleg ha már régóta jó haverok. Csak mert párkapcsolatom van én sem hanyagolom el sem a fiú sem a lány barátaimat. Persze a párom fontosabb sokkal, de ha van rá időm miért ne találkozhatnék egy haverommal? Ezért még nem kell féltékenykedni...
2012. jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!