Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 év korkülönbség a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év korkülönbség a lány javára. Nagyon gáz? Szerintetek érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés
14 és 11.
2012. jan. 16. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
az konkrét de ez .. miii ááá 11 évesen.. najóvan
2012. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd szerintem pár év múlva....
2012. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én nem értem ezeket a mai csajokat,hogy miért járnak óvodás kisfiúkkal.
2012. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne a mások véleményével foglalkozz, a fiú már úgyis tud szexelni, még ígyis inkább a 14 lánnyal van a gond :D
2012. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dukai regina ***** válasza:
nekem is fiatalabb a pasim megér egy próbát:)
2012. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha te lennél 24 és ő 21,akkor még ok,de 11 éves kisfiú?remélem nem akarsz vele szexuálni, mert ha nem, akkor járjál csak vele.De ha nem rontanád meg(cici,punci mutogatás,lesz opás,stb)az jó lenne.Ebben a perverz világban már nem lehet tudni...
2012. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te pedofil vagy.
2012. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ. 18 év fölött mindegy (18 éves fi és 21 éves lány pl. oké), de alatta egy év is sokat számít. 14 éves lány 11 éves fiú, ez nagyon extrém.

Te, Kérdező, a fiú vagy? Lehet ám, hogy a lány csak barátnak tekint, és nem gondolkozik veled kapcsolatban járásban! De ha sokáig barátok maradtok, pár év múlva újra előkerülhet a téma, és akkor már más lesz :)

2012. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!