Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenek után mi értelme van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenek után mi értelme van mosolyogni meg "jeleket" adni a fiúknak?

Figyelt kérdés
Több kérdést tettem fel már itt, ahol mind azt írtátok, hogy egy-egy fiúnak, úgy lehet legjobban önbizalmat/löketet adni, ha mosolygok meg aranyosan nézek rá stb...én hülye ezt mind megfogadtam, erre ma egy srác megkérdezte, hogy mégis mit mosolygok rá, normális vagyok, meg mi bajom van és szépen kiröhögtek a haverjaival. Máskor is próbálkoztam, akkor is inkább gyilkos tekinteteket kaptam(nem úgy mosolyogtam, mint egy repedt tök, csak visszafogottan és csúnyának sem mondanám magam/átlagos/-mindenki szerint, ebből kifolyólag nem a "szőke herceg" stílusú pasikkal "kezdtem ki" sose.) Mégsem jártam sikerrel, sőt inkább negatív dolgokat kaptam...Ezek után, akkor mit csináljak? Nézzek én is úgy mindenkire, mint, aki megölt kétszáz embert? vagy szopjam le minden második szembejövő fiút?esetleg rakjam ki mindenem és vihogjak túl minden csajt?
2012. jan. 16. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Áhh, végre nem csak én vagyok így! XD

Én is csak a "beteg vagy te, b.azdmeg?" -arcokat kaptam a bátorító mosolygásaimra. Ha meg bambulok ki a fejemből, és le se sz.rok senkit, nem győzöm levakarni az embereket.

Én se értem, ne aggódj.

20L

2012. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mostanában rám nem is mosolyog 1 csaj se...:(
2012. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Nazira ***** válasza:
100%
Rámosolygok? Max ha beszélgetek vele v ő mosolyog rám de nem az, h nézem és vigyorgok mint 1 debil már sorry. Ne úgy nézz mint 1 birka hanem próbálj meg huu hogy mondjam olyan kihívóan nézni aztán elnézel ha érdekled tovább néz amit te figyelsz de nem vigyorgunk mint 1 hülye mert akkor azt hiszi vmi bajod van v vmi vicces rajta. Elég hülyeség most kiakasztott, h csak úgy vigyorogj rá *.* Ne vihogj és ne sz0pkodj le mindenkit azért...
2012. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem úgy nézek rá, mint egy birka és nem úgy mosolygok rá, mint egy hülyére(de ezt le is írtam fennt)...

Köszi a válaszokat!

2012. jan. 16. 19:10
 5/12 anonim ***** válasza:

ne add fel,ne változz meg rossz irányba.

lesznek kudarcok mindig is..te légy erős mindig!


sz@r egy biztató duma,de tényleg így gondolom.


16/L

2012. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem jeleket kell adni, mert ami nektek egyértelmű, az a valóságban rohadtul nem az. Mondd meg egyenesen a fiúnak, h tetszik! Nem, nem leszel tőle olcsó ribanc.
2012. jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hagyd a pi**ába őket...

Én egyszer kb. 5 mp-ig néztem egy fiú osztálytársamat, de nem úgy, hanem csak megfigyeltem, és erre rám förmedt, hogy mit lesek.

Én nem mosolygok senkire.

2012. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mondd meg egyenesen a fiúnak, h tetszik! Nem, nem leszel tőle olcsó ribanc."


És ezt követően jön el a pillanat, mikor a pasi ráeszmél, hogy neki akkor egy fűszálat nem kell keresztbe tenni, mert a leányzó már eleve bomlik érte. Nem ribanc lesz a pasik szemében, de mindenképpen könnyebben kaphatónak tartják majd, és ez egy normálisabb srácot elriaszt, egy skalpvadász csődört meg beindít, viszonozza a közeledést, megcuccolja párszor aztán lomtárba vele.

2012. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

próbálj meg az átlagnál jobban kinézni


haj, smink, ruha

2012. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindenki azt mondja, hogy nem nézek ki rosszul fiú létemre, mégis EGYSZER nem mosolygott rám egy lány se, soha az életbe nem kezdeményezett senki, mindenkinél nekem kellet kivétel nélkül, pedig már nem vagyok tini.


Ismerősöm feje olyan mint a töklámpa, volt, hogy odament hozzá egy lány és megfogta a kezét, csak így, szó nélkül. Nálam még egy kósza flört sem volt.


Minden vágyam az volt mindig is, hogy egy nő mosolyogjon, nézzen, a többit én megcsináltam volna, nem sikerült.


Erről ennyit.


Hülye válaszokat megelőzendő: volt stabil kapcsolatom, hosszabb is, tehát nem vagyok olyan mint a reggeli hányás.

2012. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!