Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem tudják tolerálni, ha egy nő menstruál? ÉS miért hiszik azt, hogy tudják milyen?

Figyelt kérdés

annyira könnyen tudják venni az egészet és olyan nemes egyszerűséggel mondják,hogy "egyáltalán nem rossz dolog az,kibírható"

Most komolyan,hogy lehet ilyeneket mondani mikor rohadtul nem tudják átérezni,hogy milyen 1 hétig vérezni és görcsökkel szenvedni? Miért nem lehet tekintettel lenni ilyenkor a nőkre???



tisztelet a kivételnek


2012. jan. 17. 22:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

20. De arról már tehet a srác, hogy elkezd nekem beszólogatni, mikor sejtheti, hogy nem vagyok vicces kedvemben.

Aki elkezd b.szakodni velem, mikor megjön, azt nyugodt szívvel rúgom tökön - épp azért, mert sejtem, hogy az neki legalább olyan fos, mint mikor készülsz elájulni a hasgörcseidtől, hiába tömöd tele magad fájdalomcsillapítóval.

Amúgy nem szoktam kötekedni, elvagyok magamban, és szenvedek egyedül, de azt gyűlölöm, mikor egy srác felülbírálja a fájdalmamat és elkezd velem szemétkedni, mikor fogalma sincs róla, hogy ezek a fájdalmak nem azonosak két lánynál.

2012. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

23:00 (és valószínűleg 19:47)

Én úgy istenesen hasba rúgtalak volna téged a srác helyében.

2012. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
omg... tökön rúgni valakit, mert idegesít? te nem nő vagy, hanem egy állat... én ezt nőként mondom... de nem, még az se nagyon, ez sértő az állatokra nézve
2012. nov. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!