Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor valaki zavarba jön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor valaki zavarba jön a másik tekintetétől, akkor mire gondol?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Én erre: "Úristen miért néz így, mi a csudát akar, mire gondol...?" Ekkor szoktam zavarba jönni.

De lehet, hogy az a valaki épp a farkad méretén töprengett és félt, hogy kiült az arcára XD

2011. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok,tetszem pár fiúnak,és ők jönnek zavarba. Így válaszoljatok a kérdésre!
2011. aug. 18. 23:57
 3/7 szamóca.. ***** válasza:
89%

olyankor elképzelik az arcod, miközben egy pingvin jégkorcsolyával fel-le cikázik a mellkasodon amire rárejszolt egy kecskebéka hirtelen.


...nyilván mindenki másra, és nyilván ezt nem tudhatjuk, de tudom ám mit akarsz hallani: azt hogy arra gondol miylen szexi és szép és különleges vagy.

2011. aug. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hogy milyen ronda vagyok
2011. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
arra hogy: bazz nemtudom meddig illik a szemébe nézni, hogy még ne vagye szemezésnek XD
2011. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
arra, hogy ha nem kapom el a tekintetemet rá fogok ugrani és megerőszakolni
2011. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
arra,hogy de szeretnék valahol máshol lenni!
2011. aug. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!