Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem miért szidjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem miért szidjátok a tini lányokat a szexuális életért stb? Szerintem jobb hogy ilyenkor kiélik magukat.

Figyelt kérdés

Saját példám, 15 évesen vesztettem el. 18 éves koromig 11 pasival voltam együtt, volt közte komolyabb kapcsolat is meg egy éjszakás is.

Nem lettem terhes nem kaptam el betegségeket, mert volt bennem felelősség, csak simán élveztem az életet.


Jelenleg 21 évesen van egy 2,5 éves kapcsolatom.

Pár hónap múlva készen állunk az összeköltözésre, később az esküvőre is.

Én örülök hogy kiéltem magam akkor, és nem most hajt a kiváncsiság más pasik után, mondjuk 28 éves koromig.


2012. jan. 18. 13:23
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
91%
Honnan tudná? Nálunk pl előkerültek ezek a dolgok, ki hogy élt régen, bulikba járt-e, kapcsolatok...most nem hiszem hogy a pasik örülnének, ha a szemük fényéről azt hallaná, hogy 15 éves kora óta nyomja az ipart és büszke rá, hogy ennyi pasival volt együtt. 3 év alatt 11 pasi hááát. Ha pasi lennék elgondolkoznék hogy azt mondod hogy komolyan akarod? De mégis mennyire lehetsz hűséges ilyen évek után? általában a kiélős életszakaszt a 18-25 évre teszik az emberek többsége
2012. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

Amúgy itt az erkölcsrendész pasik közül...belegondoltatok már hogy a mostani vagy volt barátnőitek közül, hányan nem a valós partnerszámot vallották be nektek?

Az én ismerettségi körömben átlag 14nél tartanak, de a párjuk ilyen 1-2 ről tud.

2012. jan. 18. 14:41
 33/49 anonim ***** válasza:
88%
Te is azt csinálod amit az előtted szóló mindent megteszel, hogy "bebizonyítsd' hogy a te igazad a jó és a helyes...most akkor minek a kérdés?!
2012. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
Amúgy a mostani párom tudja, és örül neki hogy legalább tapasztalt vagyok tudom mi a jó a szexben, és annak is örül hogy lenyugodtam.
2012. jan. 18. 14:42
 35/49 anonim ***** válasza:
100%

"Fúú ezt úgy bírom mikor a kis 19 éves úgy magyarázza a dolgokat, mintha már 50 lenne és akkor végig hűséges lett volna.

Majd 40 évesen is ezt mondd, h áhhh még csak eszembe se jutott más farkába beleülni:)"



A lehetőség ugyebár adott, mindenki eldönti, hogy él-e vele. Mert ez csak döntés kérdése meg tartásé. Nekem mindegy, más mit csinál, én ilyen ember vagyok. Nem ártok ezzel senkinek, sőt.


Nem álszentkedek egy anoním oldalon, mi értelme is lenne? Nem mindenkinek okoz nehézséget hűségesnek maradni. Amíg nem gondolkodtál az én fejemmel, nem tudhatod. Nem mindenkiben él egy kitörésre váró 'szexállat', aki amíg nem élte ki magát, időzített bomba. Különbözőek vagyunk. Mindenki csak a saját gondolatait és igényeit ismeri - már ha ismeri.



De ha gondolod, adok egy telószámot, és ha 31 év múlva eszedbejutok, felhívhatsz, hogy hány csődört lovagoltam meg azóta. És mivel tök jófejnek tűnsz, őszintén válaszolok majd ;)

2012. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki úgy éli meg az életét, ahogy akarja. Ezek szerint, te az a típusú tini voltál aki mindenféle őrültséget ki akart próbálni, és nem érdekelték az erkölcsi határok. Az hogy nem estél teherbe, valószínűleg csak a szerencséden múlott, perzse tisztában is voltál ezek szerint a fogamzásgátlással, de akkor is elsülhetett volna a dolog balul, szerencséd volt.

Ezzel szemben itt vannak az olyanok, akik szintén elképzelik milyen is lehet egy egyéjszakás kaland, esetleg vágynak is rá, de veled ellentétben őket megállítják az erkölcsi határok, valamint a józan gondolkodás, tudják hogy ennek veszélyi is vannak. Míg te arról álmodoztál hogy egy helyes pasival szexelj egy buli wc-jében, ők egy komoly kapcsolatról.

És, csak hogy tudd miről maradtál le: Igazán jó érzés annak odaadod magad először életedben, akit tényleg szeretsz. Emlékszel egyátalán, ki vette el a szüzességed?


Ha te úgy gondolod jó hogy ilyen életet éltél, akkor oké. De kíváncsi leszek mit fogsz szólni, ha a lányod is ezt csinálja egyszer :))

2012. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 tevetke ***** válasza:
78%

Én is 15éves voltam, amikor elvesztettem a szüzesség... egy több, mint 9hónapos kapcsolatban. 18éves koromig 4 pasival voltam... volt már aránylag hosszú kapcsolatom is (majdnem 3év) együtt lakással meg minden... nem tartom magam k.rvának, nem vagyok az az ordas nagy r.banc típus, megmondom őszintén én tudom, hogy ezt lehet nem így kellett volna és tudom jól, hogy én is mint manapság a legtöbb tini, azért mentem bele dolgokba, mert a mai világban mindenhol azt sugallják, hogy így lehet érvényesülni meg ki kell élni magad. Nem mondom, hogy megbántam, de mai fejjel már lehet, hogy így cselekednék (bár lehet, hogy akkor most nem így gondolkodnék). Szóval a lényeg, hogy ma már eszembe nem jutna összefeküdni "egyéjszakás" pasival.

Kedves Kérdező, valahol írtad, hogy a pasik miért lennének felsőbbrendűek, hogy nekik lehet össze vissza lógatni a f.rkukat. Szerintem pont, hogy a nőknek kéne megmutatni a "felsőbbrendűségüket" azzal, hogy nem kaphatja meg őket bárki bármikor!

2012. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 tevetke ***** válasza:
* lehet, hogy nem így cselekednék
2012. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
76%

"Nem lehet hogy talán azért mert akkor jött meg nekik először és ilyenkor elszokás menni ?:D Én is akkor voltam nőgyógyásznál először.12évesen.De elég gáz hogy egyesek nincsenek tisztában a dolgokkal és rögtön azt hiszik hogy ezek a lányok azért vannak ott mert biztos lefeküdtek valakivel és elkaptak vmit -.-'"

Kedves 16# ha utána néztél volna a kérdéseknél megadott korokra rájöhettél volna, hogy nem az első vizsgálatra gondoltam. De dugd a fejed a homokba. Te sem lehetsz ezek szerint másabb.

2012. jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam szidni a tini lányokat, viszont eléggé megbotránkozom egy némelyiken....hiszen 13-14 évesen aktív szexuális életük van, és utána itt sírnak, hogy jajj lehet terhes vagyok...?:O De nem akarlak megbántani kedves Kérdező...de azért a Te teljesítményed sem semmi 3 év alatt 11 pasi...én ezt nem nevezném éppen kiélésnek...és sajnos a mai 14 éves lányok 20 éves korukra tökéletesen kiégnek...:/
2012. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!