Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék még tökéletese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék még tökéletesebb férfi?

Figyelt kérdés

Nem vagyon öntelt, de tisztában vagyok a képességeimmel és a helyzetemmel. A Nők rendkívül vonzó férfinak tartanak, empatikusnak és dominánsnak. Már szereztem egy mérnöki bsc diplomát, most csinálom az Msc-t. Az anyanyelvemen kívül folyékonyan beszélek két nyelvet, továbbá vicces is vagyok, de komoly is egyben. Olyan, akire lehet számítani. Elég jól szituált családban nevelkedtem, de már én tartom el magamat, dolgozom egyetem mellett. A kérdésem az lenne, hogy mit kellene még megtanulnom, javulnom, új dolgokat megtanulni, stb. hogy még különlegesebb legyek az átlaghoz képest?


Irigy, degenerált hozzászólásokra nem is reagálok, leperegnek rólam.


23/F


2012. jan. 18. 19:25
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
tökéletes ember nincs
2012. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
84%
ha visszaveszel az arcodból...
2012. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:

nem vagy öntelt :D na persze.

ha jól nézel ki akkor szerintem döglenek érted a nők

2012. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Lexikálisan toppon vagy(ami úgy néz ki szart sem ér),már csak az életből kell tanulnod.
2012. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan vagy amilyennek ábrázolod magad,akkor ne változz ,mert már ennél jobb nem lehetsz...
2012. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy szimpatikus külsőre, lehetsz obama titkára is.

Amúgy gyűjts kocsira, lakásra, esetleg tanúlj meg jól maszirózni és főzni.

Mi vagy a horoszkópba, csak nem bika?

2012. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
68%

ma 19:26


Minek vegyen vissza az arcából? Semmi baj nincs vele. Nem tökéletes de ez még nem önteltség. Az hogy még jobb akar lenni, azt tanúsítja, hogy nem öntelt, mivel még van hova fejlődnie. Valószínűleg csak ebben a helyzetben beszélt így, a való életben sokkal szerényebb.

2012. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

hát, az pozitívum hogy nem bölcsész vagy. nade mindegy, ha mondjuk még mellé 10 évig vizipoloznál, és szeretnél ejtőernyőzni, akkor olyan tökéletes lennlél mint én :D

najó nem egészen, mert én fizikusnak tanulok így tudom azt mondani, hogy: én vagyok a fizikus, neked meg kuss :)

2012. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Segíts a rászoruló embereknek és állatoknak.:D

Nekem ez tetszene.:)

2012. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

ma 19:28

remélem igazad van... bár ez is egy olyan kérdés, hogy járt-e Cecil a Török utcában...

2012. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!