Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
Kb egy éve bevallottam egy fiúnak, hogy kb egy éve szeretem. Ő azt a választ adta, hogy van barátnője. Most viszont megtudtam, hogy már nincs neki. Sajnos ő viszont azt tudja, hogy nekem meg van most kapcsolatom. Én viszont még mindig őt szeretem... Szerintetek mit tegyek?
2012. jan. 18. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
te egy ringyó vagy.
2012. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
most itt vagyok gyakorin. de tanulnom kéne vizsgára. viszont ha tanulok, akkor azt veszem csak észre hogy milyen királyul megy már az atomkvantum, és nincs szükségem tanulni rá. szóval lehet rámegyek tenzorra. de azzal az a baj hogy abból mégjobb vagyok. jajj, nem tudom mi legyen. ugyhogy inkább itt vagyok és segítek az olyan betegeken mint te :)
2012. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja, MrME voltam
2012. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom vele mit csinálj, de a barátoddal szakíts, hogy legyen esélye egy normális kapcsolatra valakivel, aki valóban szerelmes belé.
2012. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Nazira ***** válasza:
Szakíts a pároddal mert ez nem jó ám, h így átvered pótléknak használod... Ha szakítottál rá kis idővel beszélgess a másikkal ne egyből mert azt fogják mondani ,h mekkora ordenáré k*rva vagy
2012. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jobb, ha elfelejted, mert ebből komoly dolog biztos nem lesz az ő részéről!
2012. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

IGEN!


1 próbát megér! Ha nem mondod meg akkor örökké bánni fogod.


és az lesz a következő kérdésed a gyakorin, hogy hogyan felejtsem őt el....

2012. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most akkor van barátod vagy nincs?


1) Ha van akkor tanácsos lenne először vele lezárni a kapcsolatot.Ha ilyeneken gondolkozol őt nem szereted és akkor tisztességesebb ha nem b*szod át.


2) Ha nincs,akkor add a fiú tudtára.Beszélgess vele sokat aztán várd meg,hogy lép-e.

2012. jan. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat! Ja lehet ribancság, van benne valami.... Csak egyszerűen szeretem. Pedig próbálok nem rá gondolni.
2012. jan. 19. 19:40
 10/11 anonim ***** válasza:

mit számít az h ribancság e vagy sem???!!??


kérdezd meg bánni fogod később ha nem teszed.

2012. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!