Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal, hogy biszex vagyok, mivel már négy éve szeretek egy lányt (én is az vagyok). Több, mint 4 éve osztálytársak vagyunk, ez az utolsó évem. Nagyon sokéig harcoltam ezzel az egésszel, hittem hogy elfelejthetem, de nem ment és azt hiszem négy év után már nem is fog. Eddig nem mertem elmondani neki az érzéseimet, mert féltem a reakciójától. Már csak fél évem, van és úgy érzem el fogok késni. Ha belegondolok, hogy hamarosan soha többet nem fogom látni.. Próbáltam több sráccal, de ha velük voltam csak ő járt a fejemben ezért nem működött. Tudom el kéne neki mondani, de félek hogy kinevet vagy még rosszabb lesz a kapcsolatunk ami amúgy se valami jó.
2009. dec. 1. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem valami jó akkor meg ne félj...lehet ő is az! :D
2009. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kolosszus22 ***** válasza:

Egy próbát megér, bár az esélyed 1 a millióhoz, de legalább elmondhatod, hogy megpróbáltad!

22/F

2009. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd el!! én anno másodikban szerettem bele egy osztálytársamba, és összejöttünk! 20/L
2009. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, azt elfelejtettem, hogy ő is lány volt:)
2009. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!