Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy "kezeli" a fanszőrét?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy "kezeli" a fanszőrét? Vágja, vagy boroválja vagy meghagyja simán? és a csajok mit szeretnek inkább ha milyen?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezen gondolkodsz, hogy vajon elég érett vagy-e a szexre, akkor ne haragudj, de nem vagy elég érett.

A viszketés meg normális (ha csak néha), mert az olló nem úgy vágja el a szőrszálakat, ahogy kinőttek eredetileg. Majd megszokod és nem fog viszketni, ha rendszeresen nyesegeted.

2009. máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem is azon gondolkozok hogy érett vagyok-e hanem inkább a méreten... ez volt a fő kérdés :) viszont a másik választ köszi!
2009. máj. 27. 13:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválni szoktam, de nem olyan nagyon gyakran. Ha megnő és már kezd zavaró lenni csak akkor vágom le. Egyébként szerintem sokal esztétikusabb, ha le van borotválva. A csajokat meg az zavarja leginkább, ha már hosszabb ott a szőr. Amíg már milis az nem gáz. kb szerintem 3 hetente elég borotválni.
2009. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
én úgy szeretem egy pasin ha ott a szőr pár miliméteres.nem szeretem ha csupasz ,és azt sem ha nagyon szőrös.mindig az arany középút;)
2009. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

13:26-osnak adok igazat!

Borotválást én sem csipázom! Csak nyírja meg, szőrösen jobban néz ki, mint egy csupasz kukac! :)

2009. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam csupasszal, de nem is igazán hatna meg. Olyan kisfiús az egész. Azt szeretem, ha ollóval kicsit meg van rövidítve és annyi.
2009. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem borotválom,természetesen a legszebb
2009. okt. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én ollóval szoktam rövidíteni, esetleg a tövéből teljesen, körülötte meg hagyom nőni, ha meg túl nagy, akkor kicsit levágok belőle!
2010. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!