Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Teljesen beleélt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Teljesen beleélte magát.

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy sráccal, amolyan külsőleg rossz fiú.

Elvileg teljesen elcsavartam a fejét, és el is hiszem,amikor megismerkedtünk mindketten szinglik lettünk szinte egyszerre és jót tett kibeszélni magunkat, és most meg ott tartunk hogy becézget, mondja hogy imád engem stb

Haza nem igen merném hozni és így nem lehet belőlünk normális pár, de akkor mit tehetnék?Hogyan hozhatnám ezt tudtára, vagy én mit tehetnék???Nem akaorm szívatni, de hiányozna ha leszállna rólam.


2012. jan. 19. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért nem mered hazavinni?


tartsd meg, mindig jó egy ronda pasi a háznál. pl fizeti a söröd, meg szórakoztat.

2012. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez az hogy tök helyes gyerek!!!!
2012. jan. 19. 15:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mered felvállalni? Ha szereted akkor legyél vele boldog.
2012. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
félig roma
2012. jan. 19. 15:54
 5/9 anonim ***** válasza:
sztem szimplán vedd a farkát a szádba.
2012. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úúúúúúúúúúúúú, az gáz! Akkor szerintem hanyagold!
2012. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha neked is gondot okozz a származása akkor gond. Ezt neked kell helyre tenni.
2012. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pf hát én sem vállalnám fel... Nekem nem jönnek be az efféle rosszfiúk. :D
2012. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megint egy hülye p*csa, aki összeállt egy retkes cigánnyal. Remélem apád ha megtudja kinyír mindkettőtöket.
2012. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!