Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig úgy tűnt tetszem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig úgy tűnt tetszem neki, most meg teljesen ellentétesen viselkedik. Mit tehetnék?!

Figyelt kérdés

Eddig egy csomó jel utalt rá, hogy tetszhetek neki, erre az utóbbi pár napban msn-en is egy-egy szóval válaszol max., suliban se köszön.. mit tegyek? Pedig semmi sem történt ami miatt ennyire megváltozhatott, én nem tettem semmi rosszat! Mit csinálhatnék, mutassam ki, mennyire rosszul esik ez, vagy inkább próbálkozzak még, hátha csak rossz hangulata van? Az a szörnyű, hogy ez már az én nap hangulatomra is kihat..szóval melyik lépés tanácsosabb? :S

előre is köszi!

16/L


2009. nov. 11. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbálkozz tobább!

Lehethogy egy másik csaj van a dologban, de lehethogy tényleg csak szar hangulata volt/van. Hidd el, pár nap, és kiderül. Addig meg ne add fel. Ennyit ki kell bírni a cél érdekében.:)

2009. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!