Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Késik a menzeszem, viszont jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik a menzeszem, viszont jó lenne, ha jövőhéten már nem lenne meg. Ha van fogamzásgátlóm, de eddig még nem szedtem, és most elkezdeném, azzal elérhetem, hogy a mostani menzeszem kimaradjon? Vagy ez egy hülyeség?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne csináld. Várd meg szépen míg megjön, aztán az első napon kell elkezdeni, ha annyira mindegy lenne, hogy mikor kezded, akkor nem lenne kikötve hogy az első vagy az 5. napon kezd. Egyébként is, ha most elkezdenéd szedni, a benned lévő petesejt nem pottyana ki a mensivel együtt így a jövőhéten és a hónap további részében is ugyan úgy teherbe eshetsz ha nem védekezel még mellette.
2012. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy értem, ha megakadályozza, hogy mentruálj, akkor a petesejt sem távozik.. így az ott lesz benned.. ami aztán megtermékenyülhet:)
2012. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hülyeség.
2012. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj el nőgyógyászhoz!!!

Tudom vad ötlet de beválhat.

2012. jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!