Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy olyan lánnyal aki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy olyan lánnyal aki?

Figyelt kérdés
Imádok viccelődni nem sértődök meg ha viccelődnek rajtam de én is szeretek másokon(persze nem sértőn és rosszindulatúan)
2012. jan. 20. 21:42
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Még nem mértem le, de egyszer úgy nevettem hogy hátra estem a székkel ha ez számít
2012. jan. 20. 21:54
 12/23 anonim ***** válasza:
En jobb szeretem a kicsit komolyabb lanyokat, a tulzott rohogcseles es vihorazas kikeszit. Olyan 70% komoly 30% komolytalan az idealis.
2012. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
A hátraesés nem számít, csak az, hogy utána is nevettél -e miután rajtad nevettek? :D
2012. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
A hátraesésemen? Vagy csak úgy általában ha kiröhögnek? Amúgy röhögök én magamon is, ahogy néha be tudok égni
2012. jan. 20. 22:04
 15/23 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi baj, jókedvű vagy. Viszont nekem egy idő után idegesítő, van olyan lány ismerősöm, akivel 2 komoly szót nem lehet beszélni a 200 hülyeség mellett. Na akkor kiakadok. :D
2012. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ha ez mellé egy minimum átlagos arcú, vékony lány tartozik akkor igen...

De csak az alapján nem lehet eldönteni hogy csak annyit tudni róla hogy vicces...

2012. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Vagyok vagy 50 kiló vasàggyal az vékony, az arcom is elvileg szèp de nem akarok itt egozni, akkor írhattam volna mint mások hogy jaj mit csináljak túl tökéletes vagyok, nem ezt ne
2012. jan. 20. 22:19
 18/23 anonim ***** válasza:

Jó csak vágod ez túl kevés amit leírtál:D


Alapvetően ez egy jó tulajdonság, de ha mellé pl 150 centi és 100kiló akkor halott ügy, lehet akármilyen vicces is:)

2012. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Előbb írtam hogy 50 kilo vagyok 163 centi, kék szem hosszú haj, de nem a külső tulajdonságot kérdeztem hanem a belsőt, külső alapján mindenkinek màs jön be
2012. jan. 20. 22:47
 20/23 anonim ***** válasza:
Na akkor elméletben ezek a tulajdonságok alapján miért ne, ez egy átlagos tulajdonság, rengeteg emberben megvan.De gyakorlatban meg számít ugye a külső is, na meg nyilván nem csak ez az egy tulajdonságod van:)
2012. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!