Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk megfognátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk megfognátok egy olyan csaj derekát aki egyáltalán nem jön be nektek (csúnyának tartotok), csak úgy hecc kedvéből?!

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem, inkább levágnám a kezem. DE sok emberről el tudom képzelni.
2012. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. 22/f
2012. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
...nem leprás, szegény hölgy, hecc kedvéből meg be cseszegess senkit sem.
2012. jan. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké, csak kíváncsi vagyok a személyes véleményekre.
2012. jan. 21. 09:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, és nemcsak hecc kedvéből.
2012. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Előfordult már... :D Nem tartottam csúnyának a lányt, de nem volt az esetem igazából.
2012. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 PT-Daniel ***** válasza:
Amikor egy ismerös lanynak puszi-puszival köszönök, jobb kezemet mindig a derekara teszem. Nem heccböl, megszokasbol. Ebben nem jatszik szerepet a külsö, hiszen csak köszönök neki (raadasul altalaban baratnöm is velem van).
2012. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem tenném, szemétség lenne reményt kelteni olyanban, akivel nem kezdenék ki,egyszer meg tettem,régebben,de meg bántam, talán a mai napig haragszik valamenyire érte.
2012. jan. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!