Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 2 fiú, melyiket hanyagolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 2 fiú, melyiket hanyagoljam? :/

Figyelt kérdés
Az egyiket nagyon szeretem már fél éve, de ő MÁR nem szeret engem . A másik most megtetszett , és ő teljesen belémesett. milegyeen.?:/
2012. jan. 21. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Mindegy mit mondunk, azt fogod választani úgyis, amelyik jobban néz ki.
2012. jan. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, akkor miért válaszoltál, kedves első? -.-" De vissza a kérdéshez. Ha nem tetszel az egyiknek és ezt ő is a tudtodra adta, szerintem próbáld meg elfelejteni. Viszont, ha rögtön összejössz a másikkal, az olyan, mintha csak arra használnád, h elfelejtsd az elsőt, szval, én várnék egy kicsit a te helyedben.
2012. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőt hanyagold.
2012. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kitti0816 ***** válasza:

Ne haragudj de vissza olvastad a kérdésed ?

ha az egyik már nem szeret, és a másik tetszik és te is neki, nem logikus hogy ő vele kell foglalkoznod ?

Ne legyél butus, felejtsd el a másikat, és ismerkedj meg jobban azzal aki megtetszett... :)

2012. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!