Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtetszett egy férfi, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy férfi, de tizenöt év van köztünk. Lehet nála esélyem, vagy hanyagoljam teljesen?

Figyelt kérdés

A szüleink amolyan "legjobb" barátnők évek óta, mi csak a napokban találkoztunk először. Nincs mit rajt szépíteni, nagyon vonzónak találom, egyszerűen nem tudok másra gondolni, ha a szemembe nézve, mosolyogva hozzám szól...

Azonban én 22 éves vagyok, ő meg 37... Hozzátenném, mind stílusában, mind külsejében fiatalos, tehát egy 6-8 évet simán letagadhatna. Teljesen lehetetlen, illetve nagyon sok a korkülönbség?


2011. júl. 17. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
az én szüleim között 18(!) év korkülönbség volt. Ha szereted, szerintem ez nem akadály;)
2011. júl. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért volna ez sok felnőtt emberek vagytok nem?Tudod mi a nagy korkülönbség amilyen volt a Faludy György és a felesége között.Jelezd neki valahogy,hogy tetszik és mindent bele.
2011. júl. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sosem vagyunk kettesben. Nyilvánvaló dolgokkal nem utalhatok rá sajnos. Ha a szemembe néz (és általában így szól hozzám), akkor állom a tekintetét, akár percekig mosolyogva bámul, úgy, hogy egy idő után teljesen zavarba jövök. Ha mögötte ülök az autóban, látom, hogy rendszeresen a visszapillantóból rám néz, és elmosolyodik, de konkrétumok nincsenek sajnos. Ahhh, őrület. :)
2011. júl. 17. 01:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor én mit szóljak? 18 éves leszek és sorra a 31 éves férfiak tetszenek meg. Az 13 év, sok de nem érdekel. A te helyzeted egyszerűen pompás, mert te is érdekled őt.

Én nem vagyok ilyen jó helyzetben mivel nagyon vonzódom az idősebb férfiakhoz de a tudat, hogy ők lassan szeretnének gyereket én meg nem. Felemészt és inkább magányosan tengetem minden napjaimat már évek óta.


Tiszta szívből szurkolok neked/nektek! :)

2011. júl. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet esélyed, de a korkülönbség ellenére neked is lépned kell. Míg egy korombeli lánynál azonnal lépek, egy 10 évvel fiatalabbnál vagy idősebbnél a fenti dilemma miatt én is bizonytalan vagyok. Ha az érzéseidben biztos vagy, akkor lépned kell és vállalni a koppanás kockázatát.


35/F

2011. júl. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha őt nem zavarja akár lehet is valami...
2011. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
próbáld meg, sokan mondják, hogy a szerelemben nincs korhatár! :) felnőtt vagy, ő is, szerintem itt nincs akkora probléma :) mellesleg barátnőm 17 éves, a barátja 32, fél éve vannak együtt nagy harmóniában :) drukkolok neked! :)
2011. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!