Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így lenne esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így lenne esélyem?

Figyelt kérdés
A barátom szakitott velem 7 hónapos volt a kapcsolat. Nem vesztünk össze csak mondta hogy neki szabadság kell. Az első hónapban én még elég gyerekes voltam és sok baj volt velem. Késöbb megváltoztam és rendes lány lettem de túl ragaszkodó voltam és kb úgy viselkedtünk mintha házasok lettünk volna. Ő 18 és hát ezzel így megfolytottam. Még mindig elég szétesett vagyok és még mindig szoktam hazudni. ( régebben nagyon sokat hazudtam) Megbeszéltük hogy amikor tavaly megismerkedtünk randizunk egyet de nem ígér semmit. (májusban) Én most addig teljesen békén hagyom ( vagy egyszer lehet hogy felhívom csak hogy megkérdezzem hogy van) de nemtudom hogy ez jó ötlet e. Még elég sok holmim van nála szóval arra gondoltam hogy tavaszi szünetben felhívom hogy arra megyek amerre ő lakik és hogyha nembaj beugrok a cuccaimért. Remélem belemegy . Van egy közös papagájunk és mondanám hogy röptessük meg. Ezzel egy kis időt nyernék :D . Én mesélnék magamról addig (most ebben a 3 hónapban teljesen össze szedném magam) pl. : elkezdem a jogsit, jobb tanuló leszek, sportolni fogok , külsőleg is jobban oda figyelek magamra (nem vagyok csúnya) hétvégén egyedül fogok lakni (a szüleimnek van lakásuk amit ha takaritok akkor néha ott aludhatok) tehát egy új össze szeddet látna maga előtt. Szerintetek ha újra elkezdenénk randizni akkor már lenne így esélyem. Vagy mit csináljak? Addig jó ötlet nem keresni? Még van ötletetek hogy mi az amit változtathatnék?
2012. jan. 21. 11:58
 1/1 Kriszta55555 válasza:

Egy kapcsolat alapja az őszinteség ezt jól jegyezd meg!:)De ez csak,akkor jó,ha mindkét ember egyformán őszinte a másikkal!:)

Ha a fiú nem keres egyáltalán,akkor szerintem már nem akar sajnos tőled semmit,és ha nem szeret,de "kicsíped" magad,ezt is csak azért tennéd,hogy neki jobban megfelelj!Ha újra összejönnétek,bízz benne,ha megérdemli,és ne zárd be!:)

2012. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!