Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony, alacsony fiúk! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony, alacsony fiúk! Nektek hogyan sikerült barátnőt szereznetek? Vékony, alacsony fiúként van egyáltalán esélyem barátnőre vagy tele kell zabálnom magam és állatra kigyúrnom, hogy kelljek végre egy szép lánynak is egyáltalán? 22/F

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 23:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
gondolj Rico-ra a hanahmontana sorozatbol...
2012. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Meg Frodóra.
2012. jan. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
mennyire vagy alacsony? ha gyúrásra adod a fejed, akkor ne használj semmit, mert szerintem az nem jön be a csajoknak...
2012. jan. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Hány cm vagy?
2012. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező egy cipőben járunk. 170 magas vagyok 50 kiló, 22 éves barátnőm még soha nem volt. Gyúrni nem vagyok hajlandó, olyan mélyre nem süllyedek. Egész életemben ezek a gyúrós bunkók aláztak meg engem, nem közösködöm velük.

Én neked is inkább az IGAZI SPORTOKAT például úszás, kerékpár, futás javaslom.

2012. jan. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Ha nem ronda a pofád akkor van esélyed.
2012. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
bakker 170 cm az egyáltalán nem alacsony
2012. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

165cm vagyok és 53kg.


Zöld szemekkel, ha már ennyire sok a szemes kérdés mostanság ezt is megemlítem. :D

2012. jan. 8. 23:42
 9/27 anonim ***** válasza:

"bakker 170 cm az egyáltalán nem alacsony"


Az a bibi, hogy az átlag 155-160 centi magas csajszik is a 180-190 centis srácokra buknak. Ha megkérdezel egy lányt az ideális srácrol így fogja kezdeni: Legyen magas!

2012. jan. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 aranyoskám ***** válasza:
10%
Hali mindenkinek! Ti sracok valamit nagyon elkurtatok :DDD 184 cm es ~63kg aranyos testalkat, es imadnak a csajok, mondjuk annyit teszek erte h jofejkent viselkedem veluk, nem vagyok bunko csak azzal aki tenyleg megerdemli, de ti valszeg atestek a masik vegletbe es tul kedvesek vagytok, azt se szabad. plusz a sulytol nem fugg az h mennyire vagy helyes,stb. nekem is szelesek a vallaim 8meg rohogsz, de tenyleg) pedig eletembe nem kondiztam tesioran kivul, ott is csak viccet csinaltam az egeszbol. a sajat testemmel edzeni sokkal elvezetesebb. lebegoules(haspres), fekvotamasz, huzodzkodas, egyeb ilyen gyakorlatok sokat hasznalnak mar par het alatt is ha fogekony a tested. nem kell minden nap vagy ilyesmi csak ha eszreveszed h megint total elpunnyadtal akkor csinalsz ket-haromszazat (osszesen, nem mindegyikbol), es voilá kesz a jo test (nalam bevalt). aztan tudom meg javasolni, hogy ne szemelyesen csajozzatok folyamatosan. nalam az szokott mukodni, hogy eloben ha tetszik, es o sem mutat ellenszenvet (vonzodast se kell), akkor interneten szepen elcsevegek vele, es par nap mulva lass csodat mar o fog keresni teged, ha ugyes voltal, csak lepj tul a gatlasaidon. egyaltalan nem nehez elintezni h a lanyok beletek szeressenek. ja es ami tobbet szamit a kigyurt testnel: a baromi kisfius arc (ha fiatalabb a lany, es nalam csak ez az eset all fent). udv: egy 17+2 eves srac
2012. jan. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!