Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi probléma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi probléma a szerelemmel?

Figyelt kérdés
Én még csak egy 17 éves lány vagyok,de néha elgondolkozok,hogy miért kell a szerelemmel ennyi problémának fájdalomnak jönnie.. és még mi jön hiszen fiatal vagyok. Emlékszem amikor az a srác akibe bele voltam zúgva visszautasított mintha megszakadt volna a szívem, leírhatatlan fájdalom néha most is gondolok rá,pedig van most barátom. És egy rossz szóval is hatalmasat tud ütni a szíveben. Vagy a minap a buszon egy 25 körüli nő telefonált a barátjával és közben láttam hangján is hallottam pityergett, ismerősöknél,barátaminál,nővéremnél is sokszor látta a fájdalmat amit okoz nekik a szerelem. Miért nem lehet ez az egész szerelem,párkapcsolat dolog egyszerű, és boldog ?
2012. jan. 21. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolathoz hozzá tartoznak a viták is és pont azok kovácsolják legjobban ossze az embereket. Fiatal vagy még. Meg csak sejted mi a szerelem. Azt hiszed h húú de szerelmes vagy, de mikor jon az igazi akkor rájossz h addig nem voltal igazán szerelmes
2012. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok ember főleg a nők mindent túlbonyolítanak,még kapcsolat előtt is, sok kapcsolat olyan nagy hülyeségek miatt szakad meg vagy nem is jön össze, hogy szinte már vicc az egész,és főként ezek hoznak olyan "rettentő problémát",de azért szerencsére van sok jó példa is.
2012. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valóban fiatal vagyok és aláirom h ez lehet nem az az igazi nagy szerelem de attól még sok minden fáj benne,épp emiatt gondolkozok el h az igazi szerelem mennyire fájhat.
2012. jan. 21. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Erről hosszasan lehetne filozofálni, legegyszerűbb, ha magadban teszed fel a kérdéseket és válaszolod meg őket.
2012. jan. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!