Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

teljesen bele vagyok zúgva egy lányba, mindig ő jár a fejemben, de egyszerűen fogalmam sincs hogyan tudnám elnyomni az érzéseimet iránta. Sajnos a mai nap folyamán összejött egy másik fiúval, ami nagyon lesújtott, és semmihez sincs kedvem. Eddig mindig boldog, örökké mosolygós voltam, de most a letört, életképtelen típussá változtam :| Hogyan tudnék újra a régi lenni?

15/f


2012. jan. 21. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

annyira fiatal vagy, hogy teljesen értelmetlen bedepizned egy lány miatt.keress magadnak más lányt aztán ezt meg felejtsd el, nincs is értelme vele foglalkoznod.lesz még annyi lány az életedben, hogy el sem hiszed.fel a fejjel :)

22F

2012. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem nagyon meg :/ a szemei, a hangja, a stílusa... mintha a számomra majdnem tökéletesre találtam volna rá benne
2012. jan. 21. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:
rengeteg lányt fogsz találni akire ezeket majd mind mondani fogod :)
2012. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!