Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönnek még a hosszú hajú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek még a hosszú hajú lányok, vagy vágassuk rövidre?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 16:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

akkor lesz ám aranyhajjal a nagy gumbanc..:)


nem nem kell derékig de én azt mondom derék közepéig, de váll alá minimum!!! :)

2012. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

Emma Watson behozta a rövid hajt a trendbe. De szerintem nem jó, sőt én nagyon megbánnám, persze lehet,hogy jól áll. De nem 10 perc alatt nő vissza a haj, meg persze visszanő. Én már ideges vagyok a fodrászra, amikor látom a tükörben, hogy nem 1-2 centit vág hanem 7-et stb. Olyankor jól megnyírbálnám az ő haját is. :D

Szerintem a hosszú szebb is jobb is, és több mindent lehet vele kezdeni.:)

2012. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Jaj igen a fodrászok, neken egyszer elkezdi vàgunk egy kicsit a hosszából csak úgy 20-25 centit, akkor váltottam fodrászt, Emma Watsonnak meg jobban állt a hosszú hullámos haj
2012. jan. 21. 20:54
 14/17 anonim válasza:
74%
A hosszú, dús, fenékig érő, illetós hajú lányok a legszebbek. Megnézhetem neked milyen van? :-)
2012. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ilyen de bocs nem rakom ki ide a kèpem, hogy a sok perverz alak láthassa
2012. jan. 30. 15:34
 16/17 mus musculus ***** válasza:
61%

Gondolod, egy csomó szőrre fogják kiverni? :D

Amúgy én hosszú hajú vagyok, de önszántamból és ha az összes ideérkezett válasz a rövidet magasztalta volna, akkor is az maradnék. Olyan légy, amilyen lenni akarsz.

2012. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ez inkább amolyan költői kérdés volt egy unalmas délutàn
2012. jan. 30. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!