Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha leszólítok az utcán egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leszólítok az utcán egy lányt akkor miről beszéljek vele?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
utcán 5 perces beszélgetés... tehát tök általános dolgokról vagy nagy marhaságokról...aztán elhívni valahova egy rövid idő után. Nem ott kell a világ problémáit megoldani.
2012. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vágom, de úgy mégis milyen témákat lehet feldobni?:/ valahogy semmi nem jut ilyenkor az eszembe :/
2012. jan. 21. 16:42
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
ezt: "hmm egész jó nő vagy, benne vagy egy kis huncutkodásban?" :)
2012. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindegy, csak természetes legyen, így ő sem fogja kínosnak érezni, hogy leszólították.... de pl kérhetsz útbaigazítást is, az nem gyanus :D bár az még messze van a randitól lol
2012. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne égesd magad, a nők nem szeretik tapasztalataim szerint ha ismerkedési szándékkal szólítod le őket.


Akkor már inkább kérj útbaigazítást, de azt meg gáz lenne átvinni hirtelen ismerkedésbe, szóval ha nem te vagy a világ leghelyesebb, legizmosabb, magasabb pasija, akkor esélytelen vagy náluk.


Engem szó szerint lecsicskázott egy nő, amiért utcán bepróbálkoztam nála, pedig csak a külsőmet látta, de ez van, felszínesek nagyon és szívtelenek.

2012. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

az szép :O

am csak azért akarok mert már kéne 1 b.nő :D a suliba meg nincs 1 olyan se aki tetszik :/

2012. jan. 23. 17:39
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem meg azt mondta h ki a fene vagyok?XD(amikor leszolitottam)
2012. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az is jó xDD
2012. jan. 24. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!