Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Van egy srác, évfolyamomba jár. Mostanában ismerkedtünk meg, de már régóta néztük egymást a folyosón. Két hete beszélünk, de akkor is csak facebookon, viszont akkor nagyon jókat. Suliban csak köszönünk egymásnak. Én szívesen beszélnék vele suliba, de ő mindig a haverjaival van, és így nem merek odamenni hozzá. Állítólag nagyon félénk srác, és sosem kezdeményezett még. Nagyon helyes, intelligens és vicces, szóval nem értem, hogy miért. Most akkor én kezdeményezzek? Vagy mi? Hogyan vegyem rá, hogy ő kezdeményezzen? remélem, hogy tudtok segíteni.

L/16


2012. jan. 21. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
detto ilyen helyzetben vagyok en is...en ilyen hazi feladatos kifogassal kezdemenyeztem, s azota ha talalkozunk az egyetemen mindig odajon hozzam dumalni :D
2012. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"szia. hétfőn suli után nincs kedved találkozni"


és gyorsan elküldöd.



BUMM!!

2012. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

beszélj vele hétfőn..:D

(besz arnék ha hozzám jönnél D:DDD

2012. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát lehet... :D
2012. jan. 21. 21:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!