Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú visszautasít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú visszautasít egy lányt, utána hogy viselkedik vele ha tényleg nem érdekli, és hogy ha mégis?

Figyelt kérdés

2012. jan. 21. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk nem utasítanak vissza egy lányt, ha az érdekli őket...
2012. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja, a játszadozás a nők szakterülete
2012. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Felejtsd el! Tényleg, ne keress jeleket, amik arra utalnak, hogy kellesz neki, mert nem! Hisz megmondta!

Ha mégis akar majd valamit, megmondja majd nyíltan, úgyis tudja, hogy egyből lenne esélye, így nem trükközgetne!

2012. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, lány vagy fiú vagy? Mert az nem mindegy szerintem egy ilyen kérdésnél. :)
2012. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány. Egy éve utasított vissza, majd nem is beszélt velem semmit sőt került. Most meg próbál beszélgetni, kedves lenni.
2012. jan. 21. 19:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak barátkozni akar, de eddig került, mert nem akarta egyikőtöket sem kényelmetlen helyzetbe hozni...
2012. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!