Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még ebben a világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ebben a világban normális fiú?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 19:02
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Azt elárulod hogy honnan írsz és milyen idős vagy ?

Meg mondjuk hogy milyen férfiak jönnek be neked külső/belső

2012. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Pest környéke 18 kedves, értelmes fiúk, külsőre változó a zsánerem, régebben a barna hajú szőke fiúk jöttek be, de ilyenből egyet láttam egész életemben így ez megváltozott
2012. jan. 21. 21:30
 33/37 anonim ***** válasza:

Amikor kiírtad ezt a kérdést mi volt a konkrét célod, meg gondolom azt te is tudod/tudtad hogy vannak ilyen fiúk.

Egyébként itt már sokan leírták, általában nagyobb esélyed van olyan párt találni aki nem csak a testet látja benned akinek kevés vagy még semennyi barátnője nem volt.


Az ilyen fiúk általában nem a a társaság középpontjai, valószínűleg nem is konditeremben vannak, és nem is a legjóképűbbek, bár ugye kinek mi a jó.

2012. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Nem volt konkrét célom vele csak kiváncsi vagyok, hányan gondolják hogy rendes fiúk hànyan hogy tajparasztok, és nem hiszem el , hogy nincs egy kedves fiú aki még tetszene is a közelben, mert csak olyanok jönnek oda hozzám akik ilyen szöveggel kezdik ,hogy "na mizu picilány..." ja és meghallgathatom még,hogy milyen menő csávók, de csak ha jókislàny leszek
2012. jan. 21. 22:07
 35/37 anonim ***** válasza:

Igen sajnos ez nem a legegyszerűbb dolog az életben szerintem, főleg ha nem abba a táborba tartozik az ember ami a mai világban "normálisnak" számít. Gondolok itt arra ahogy a 13-14 évesek is viselkednek.

De ne aggódj vannak olyan fiúk is akiket te keresel, többen mint hinnéd.

2012. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

"barna hajú szőke fiúk" WTF O.o


Am én is az vagyok, csak sokan hülyének néznek, meg nem vesznek komolyan, kezdeményezni idegennél pedig nem nagyon tudok

f18

2012. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Jaj, basszus, miért nem szóltatok eddig? Ezt jól elírtam, barna szemű, megnézem egyáltalàn azt a kérdést írtam ki amit szerettem volna, nem pedig szaltòzò kutyákròl
2012. jan. 21. 22:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!