Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem ebben a világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem ebben a világban már nem lehet normális pasit találni. Egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Szerintem igen, de jobb is. Annyi dolog keresztbetehet, pl:

-pasim elmegy másik csajjal

-ráhajt a hugomra aki szebb nálam (ám én sem vagyok egy rondaság, de ő szebb)

-b.zivá válik

-megcsal a főnöknővel, vagy még jobb-a főnökkel O.O. Barátnőmmel, barátommal, a postással, villanyszerelővel, vagy a bejárólánnyal O.O? Nekem már az is megcsalás, ha másik lányt csókol meg, akkor is ha: leitta magát, és a pillanat hevében megtörtént, szent ég, repülne, mint a kismadár, nem érdekel hogy mi hatására és követekztében csalt meg. Az sem hat meg, ha a magyarázat az, hogy azért tette, mert problémáink vannak. Akkor miért nem szólt hogy figyelj, gond vvvvaaannn? Az sem hat meg, ha azt találja ki, hogy a csaj mászott rá, igen ám, miért nem vakarta le? Kettőn áll a vásár, hacsak a csaj nem alkalmazott erőszakot.

Aztán miért nem kell nekem még pasi: a normálisak is bekattanhatnak egy idő után, e csodás világból példát látva, mint egyik hűséges típusnak ismert haverom tette-elhagyta a feleségét és a pici lányát egy nő miatt, akivel az edzőteremben ismerkedett meg...

Meg ilyenek, annyi mindent lehet itt is olvasni, sok a negtív példa, valahogy ugy vagyok vele, hogy jobb nélkülük, mint velük.


2011. szept. 12. 15:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés, drágám?
2011. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Küldj képet privátban :)
2011. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Az vigasztal, ha azt mondom, hogy ugyan megvannak a magam hibái, de a felsorolt tényezőket tekintve makulátlan vagyok? Csak sajnos rólam már lecsúsztál.
2011. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
De te sem látsz a jövőbe, vigyázz, maradj is olyan, amilyen most vagy. Képet bocsi de nem.
2011. szept. 12. 15:33
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Elég speckó vagyok, hogy ilyen is maradjak (: Például van lelkiismeretem. (meg antiszoc vagyok egy csöppet, így egyáltalán nem vágyom idegen emberek társaságára, ergo a megcsalás nálam nem opció)
2011. szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

ha így viszonyulsz hozzá, számíts rá, hogy tényleg egyedül maradsz. am meg te mondtad ki a lényeget: nem láthatsz a jövőbe

rajtad áll, hogy hogy fognak veled a férfiak bánni.

2011. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy rajtam is áll, én a magamét megteszem, csak ez néha nem elég, attól még elveszíthetem. Hülyeségek miatt.
2011. szept. 12. 15:38
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2011. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
24.
2011. szept. 12. 15:39
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nem is lehet hozzáállni egy kapcsolathoz, hogy "mi lesz, ha megcsal?". Ha mindenki így állna hozzá (mert elviekben bárkit megcsalhat a párja), akkor nem is jönnének létre párkapcsolatok.
2011. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!