Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha a megerőszakolásr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a megerőszakolásról szoktam fantáziálni? Hogy egy erős férfi elkap, lefog és ellentmondást nem tűrve magáévá tesz.

Figyelt kérdés

...csak azért, mert ő úgy szeretné. sztem ez annyira izgi :)

ti szoktatok ilyenekről? vagy ez beteges egy kicsit?

18L


2012. jan. 21. 20:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%

Nem hinném, hogy olyan izgatott lennél, ha tudnád hogy szerencsétlen nők milyen testi és lelki kínokat élnek át, mikor megerőszakolják őket. :(

Nézzél magadba egy kicsit!

2012. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
43%
Játszunk ilyet? Én benne lennék. Mármint csak ellenörzött körülmények között. :D :P 18/F
2012. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
56%
csak gondolj bele abba semmi előjáték szárazon megk*lnek elég kellemetlen ...
2012. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
50%

Bár én pasi vagyok, válaszolok neked.

Légy erős teljesen normális vagy :)

Sok nő fantáziál ilyesmiről.Vagy szereti, ha a barátja időnként, keményen megcsinálja :D

2012. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
első! én nem a rendes, kegyetlen erőszakra gondolok.. csak ilyen fantázia szinten vagy hogy is mondjam.. inkább olyan játék szerűen:)
2012. jan. 21. 20:12
 6/26 A kérdező kommentje:
20:11! én is szeretem.. :) bár én alapból szeretem ha ő az erősebb, a domináns. nem tudom miért, de ilyen vagyok, szeretem ha legyűr egy pasi.. fiúk, ez zavaró?
2012. jan. 21. 20:14
 7/26 anonim ***** válasza:

Én benne lennék,persz ha te is akarnád

20F

2012. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%

Ebben az ég világon nincs semmi durva...

Elég gyakori eset a nőknél :) Sőt a férfiak is, csak persze, ők a másik térfélről. Viszont sokak nem mennek bele, mert félnek, hogy bántják a párjukat...


Majd vezesd rá a pasid, hogy élveznéd ezt és akkor hajrá ;)



21F

2012. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Nazira ***** válasza:
94%
Én 1 kisfilmet láttam ahol a csajt megerőszakolják hát én nem szeretném még eljátszani sem...És milyen jó is kellemes szárazon betolja, hát egészségedre bocs de nekem ez beteges szinten van... Csak az álmodból ne legyen valóság mert nagyot borulsz úgy, h mit is jelent ez.
2012. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

20:11 vagyok.

Láttál már párzó állatokat? Gondolom,igen.Ott is milyen dominánsan viselkednek a hímek.Az "állati" ösztönök, tetszik valakinek, vagy sem, bennünk is ott vannak. :))

2012. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!