Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha a megerőszakolásr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a megerőszakolásról szoktam fantáziálni? Hogy egy erős férfi elkap, lefog és ellentmondást nem tűrve magáévá tesz.

Figyelt kérdés

...csak azért, mert ő úgy szeretné. sztem ez annyira izgi :)

ti szoktatok ilyenekről? vagy ez beteges egy kicsit?

18L


2012. jan. 21. 20:07
1 2 3
 21/26 voraus válasza:
100%
Azért van külömbség a fantázia és a valóság között. Bármit el lehet képzelni, de ha v-ki rádtámad a valóságban az akkor keletkező stresz és félelem miatt nem vagy képes arra hogy élvezd , bármijen piszkos is a fantáziád.
2012. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 voraus válasza:
21%

Az ilyesmin nos elég nehéz változtatni...

V-hogyan rá kéne kényszerítdned hogy megmondja mit tegyél . Pl.:kérd ki gyakrabban a véleményét, mit csinálj inkább, hogyan tegyél v-mit is. Beszéljetek róla hogy ,,csináljátok úgy hogy legyen a főnököd te meg beosztott ., persze móddal" lehet hogy ezzel hülyét mondtam.

2012. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
70%

Szivi, ez egy személyiségi forma. Ezt megváltoztatni nem tudod. Ezt maximum az élet tudja megváltoztatni, hosszú hosszú idővel.


Bele kell ebbe törődnöd, Ő ilyen. Ha annyira szeretnéd, hogy durvábban basszon, csináld te durvábban. Lökd az ágyra, rángasd le a gatyáját, stb... Érezze, hogy ott a vadság benned. Talán ha vannak rejtett/elfolytott agressziói akkor elő tudod hozni :P



21F

2012. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ez nem gáz, teljesen normális. Barátnőm néha külön céloz rá, hogy szeretné ha vadul csinálnám és direkt eljátssza hogy ellenkezik. Nekem sincs ellenemre, de a hálószobán kívül egyáltalán eszembe sem jut ilyesmi.


22/F

2012. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
velem is igy van
2012. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

én is gondoltam már ilyesmire....


18/L

2012. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!