Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha a megerőszakolásr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a megerőszakolásról szoktam fantáziálni? Hogy egy erős férfi elkap, lefog és ellentmondást nem tűrve magáévá tesz.

Figyelt kérdés

...csak azért, mert ő úgy szeretné. sztem ez annyira izgi :)

ti szoktatok ilyenekről? vagy ez beteges egy kicsit?

18L


2012. jan. 21. 20:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

kérdező.

őszintén, hogy reagálnál ha a való életben útban hazafelé elkapna 1 ilyen "erős férfi" és megrakna?

mit tennél?

mármint hagynád vagy sikítanál?

2012. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
a való életben egész biztos h nagyon megijednék ..
2012. jan. 21. 20:26
 13/26 anonim ***** válasza:
27%
de azért titkon élveznéd...ugye?
2012. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Nazira ***** válasza:
100%
Inkább durvábban a pároddal amennyire jól esik mint a megerőszakolás... Megfogalmazásban ezt kellett volna inkább. Nálam még mindig beteges, 1x álmodtam ,h megteszik röhögjetek nem érdekel de reggel sírtam úgy megijedtem...
2012. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

igazából nem tudom, nem hiszem, persze attól is függ hogy milyen személy csinálná, egy csúnya perverz alak, vagy egy jóképű pasi - tudom, hogy ez lehetetlen:D

esetleg ha vmi ismerős, pl egy srác aki amúgy is tetszett régóta, azt lehet tudnám élvezni..

2012. jan. 21. 20:31
 16/26 anonim ***** válasza:
92%

Miért keverik egyesek a szerepjátékot a valódi erőszakolással... Nem értem...

Senki sem akarja, hogy megerőszakolják.

Pusztán szerepjátékról van szó és olyan követi el, akit az ember szeret. Nem egy vadidegen, egy sikátorban...

Azért óriási különbségek vannak...



21F

2012. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 voraus válasza:
78%
Szerintem normális ilyenekről fantáziálni. A tudat alatt olyan társra vágysz aki képes irányítani téged vagy a kettőtök kapcsolatát. ,,Csak 1 gondolat"
2012. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
20:31 igazad lehet.. lehet h kicsit rosszul fogalmaztam, valóban nagy a különbség!
2012. jan. 21. 20:33
 19/26 A kérdező kommentje:

voraus: lehet hogy így van. nagyon szeretem a barátomat, de néha azt kívánom bárcsak egy kicsit dominánsabb lenne velem szemben, és nem hagyna rá minden dolgot, irányítana..

néha, ha vitázunk, nem is azt várom el, hogy mindenképp én nyerjek, igazából csak kíváncsi vagyok h mennyire védi a saját álláspontját.. sajnos általában ráhagyja a dolgokat :S

nincs ötletetek, hogy vezethetném rá, hogy legyen férfiasabb? elhagyni nem tudnám..

2012. jan. 21. 20:37
 20/26 anonim ***** válasza:
Neked olyan pasi kellene mint év vagyok,szertek irányitani,domináns vagyok a fiuk között is és nem hagyom a magam igazát
2012. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!