Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldanátok meg? Tanácsra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldanátok meg? Tanácsra lenne szükségem, de vélemények is jöhetnek!

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ha valami többnapos rendezvényre mentek (fesztivál pl), ahol enyhén szólva rosszak a higiéniai körülmények, és pont akkor menstruáltok, akkor mindezt hogyan oldjátok/oldanátok meg? 3-4 óránkénti tamponcsere a mobil wckben, ahol még pisilni is alig lehet?? Oké, van rendes wc is, de amire kivárod a sort letelik kb a 3 óra... Megköszönném, ha valaki tapasztalt fesztiválos tanácsot adna, vagy bárki, akinek van valami ötlete!
2009. máj. 27. 23:23
 1/4 anonim válasza:
Én kézfertőtlenítő és intim törlőkendő használatával oldom meg az ilyen helyzeteket.
2009. máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy méretű tampon, éjszakai betéttel, hogy ritkábban kelljen cserélni, mellé pedig intim törlőkendő, és fertőtlenítő, ahogy az előző válaszoló is írta.
2009. máj. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

csatlakozom az előttem szólókhoz, plussz egy jótanács: ha görcsölnél a havi miatt, akkor vegyél be egy szem Apranaxot. Nekem ettől a gyógyszertől kevesebbszer kell mindig tampont cserélni, mert valahogy sűrűbb lesz a vér. Hamarabb vége a havinak is. Remélem érthető voltam :). Jó bulit :)


Mimi 25 L

2009. máj. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Igazából most kezdtem el fogamzásgátlót szedni, bár nem hiszem h 1-2 hónapon belül már kevesebb lenne tőle. De azért remélem legalább a hasfájás nem lesz majd. De elsősorban a higiéniával volt gondom, mert fiúkkal megyek és hát nekik könnyű...
2009. máj. 28. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!