Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Néha nem ahhoz kell sok erő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Néha nem ahhoz kell sok erő, hogy az ember kitartson valami mellett, hanem ahhoz, hogy lemondjon róla" Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 20:40
 1/7 Nazira ***** válasza:
Igaz bár mindkettőhöz sok erő kell de lemandani valamiről nehezebb.
2012. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nazira ***** válasza:
Lemondani*
2012. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok az élettel. Egyszerűen nem tudok elegendő erőt gyűjteni az öngyilkossághoz.
2012. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mennyire igaz...pont megint olyan időszakom van, hogy ezt abszolút átérzem és átélem...Ráerőszakolom magam folyamatosan arra, hogy lemondjak valakiről vagy valamiről...

Most épp valakiről,aki k*rvára kiakarna használni,de nem engedek.Pedig szeretném :D

2012. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Néha meg elhasználod az erőd arra, hogy találj valakit, aki mellett egyáltalán kitarthatsz vagy inkább kitart melletted. Szóval hülyeség.
2012. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Exem erős volt, és felállt a kapcsolatunkból. Mai napig hálás vagyok érte.


Igaz, a nyakát akartam kitörni (szerencséjére már a szkítás után, így nem volt a közelemben), mikor megtudtam, mi mindent csinált a hátam mögött, de legalább nem kell vele leélni az életemet, bármennyire akartam is korábban.


Konklúzió: Ha elég nagyok vagytok, és tudod, hogy nem vele akarod leélni az életedet, akkor az egész kapcsolat csak időpocsékolás. Bármennyire kényelmes a másikkal, bármennyire nem akarod megbántani: OTT KELL HAGYNI. Mindkettőtöknek éveket spórolsz meg.

2012. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem igaz, a legtöbb ember csak kényelemből van együtt a párjával, mindenféle érzelmek nélkül, csak azért, mert jobb mint egyedül... ez a könnyebb út. Kilépni a megszokott kis életedből a bizonytalanba, na az sokkal nehezebb.
2012. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!