Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még egyáltalán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még egyáltalán olyan lány, akinek bejönnek a félénk, kedves, érzelmes, igazán szeretni tudó, hűséges fiúk? Vagy manapság már csak a nagydumás, középpontban keménykedő arcok a menők?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 22:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Hát ha ahhoz is félénk vagy hogy kimozdulj ne várd hogy pamela anderson beugrik az ablakodon.....
2012. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ha külsőre nagyon de nagyon vonzódok hozzá,akkor simán bejön!
2012. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Nazira ***** válasza:
Nekem bejönnek az olyanok a gizdák kevésbé... Azért ha az a szeretni való igazi herceg 1 bálna azért annyira nem:D
2012. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Bejön, ezt csakran megkérdezik, de egy olyan lànynak aki mindig a buli közzéppontjában àll, nagy dumàs fiú kell,
2012. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

ma 22:54


nem is kell Pamela Anderson

egy átlagos, vékony, szép arcú, kedves, humoros, hűséges, igazán szerethető lánnyal is megelégednék

2012. jan. 21. 22:59
 6/28 A kérdező kommentje:

ma 22:57


165cm magas és 54kg vagyok, nem tudo hízni, vajon van, aki elfogad így is?

2012. jan. 21. 23:00
 7/28 anonim ***** válasza:

En azt hittem eddig, hogy bejonnek...utolag kiderult, hogy megsem, egy ilyen sraccal akartam osszejonni, de a vegen kb odajutottunk, hogy felvettem az anyai szerepet, s folyton patyolgatni kellett a sracot. Hat jo darabig megerto voltam, de egy evi folyamatos nyafogas utan mar betelt a pohar. Most hulye peldat hozok fel, de tudod az allatoknal is az eleteros egyedek termekenyitik meg a nostenyeket, s nem a beteges egyedek.

Eleteros pasira vagynak a nok is, nem olyanra aki mellett nagy bizonytalansag az eletuk, s aki az elet apro problemait sem tudja megoldani, hanem csak folyton erzekenykedik. Lehet rendes es udvarias, ha nem eletrevalo

2012. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, de ez csak az én véleményem/tapasztalatom. Én is hasonló vagyok, de nem sok sikerem van a lányoknál. :( Persze nem adom fel, biztosan megtalálom azt akinek én kellek. :):)
2012. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
hízni? baz*ki lehet elkéne menned terembe vagy valami sportolni nem eszetlenül zabálni..... GRATULÁLOK!
2012. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Ez a pali:D

O nem vagyik sokra csak egy szep, vekony, huseges, aranyos lanyra:D

Ez a fajta no meg egt don huannak is elerhetetlen szinte.

Amugy igy van, hiaba vagyte kedves, ha szerencsetlen vagy.

Meg kedves is igazabol azet vagy, mert tudod, h massal nem tudod kompenzalni a dolgokat.

2012. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!