Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar tőlem valamit? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit? Vagy csak szimplán barom? XD

Figyelt kérdés

Jött 2 hónapja egy új srác az osztályunkba, akit köztudottan is irritálónak találok: "b-zis", bunkó, beképzelt, egoista, s ha jól tudom, ezzel tisztában van, hogy ez a véleményem róla. Aztán egy nap azon észleltem, hogy amikor órán megszólalok engem néz, sőt BÁMUL, és ezzel irritál már szegény...habár eleinte nem csak engem bámult annyira, hanem a többieket akik megszólaltak de ez érthető hisz új volt...na a lényeg, hogy mostanában inkább csak engem néz, miközben a tanár felszólít tanórán.

A másik pedig a következő: egyre inkább van a közelemben.

pl. szünetekben mindig kiér előbb az udvarra, mint én és a haverom, ilyenkor mindig elmegyek előtte, vagy mellette... szintén megbámul -.-"...na nem is ez a lényeg, hanem az, hogy múltkor oda jön a "BANDÁHOZ"(két haveromhoz és hzzám), de kb a semmiért...-mármint nekem úgy jött le-. az egyik haverom elkezd szónoklatot tartani egy ostobaságról, melyen a másik haverom és az új otársam nevetett én meg dőltem a röhögéstől egy másik gyerek láttán, aki nagyon gyökér...na de ez nem lényeg... de a srác aki elvileg "bámul" az komolyan a semmiért jött..mármint amiután befejezte kedves barátom a prédikációt, azután elkezdett valami zagyvaságról beszélni, ami nem is illett a témába... na mindegy... a srác nagyon barom... x3

pl2.: ma volt felvételi és volt közbe egy 15 perces szünet. Ekkor a gimi aulájában gyülekeztett az osztályomból néhány gyerek és a srác is ott volt... egy gyerek választott el engem tőle. O.o

pl3.: otársamat szeretem ölelgetni, mert nem tom miért...olyna macis :D és egyik óra előtt is a teremben megöleltem és oda jött a srác és ő "BAROMKODVA" megölelt mi közben valami marhaságot beszélt össze vissza... O.o

na szóval mit is akar tőlem ez a hímnemű lény??? :O vagy egyáltalán csak idióta??:D (tudom nem szép ilyet mondani, de ez az igazság... am meg ami azt illeti helyes a srác...:$$ és leht csak azért mondok róla ilyeneket mert tudat alattiba bejön nekem??:O...am messziről helyes..közelről nem annyira xD)


2012. jan. 22. 01:03
1 2 3
 1/27 vnas00000 ***** válasza:
te h*lye vagy -.- xd
2012. jan. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
valami újat szándékozol mondani? :) am meg ezzel mire akartál kilyukadni? arra, hogy bejövök neki, vagy inkább, hogy én egy nagyon gyöpös állat vagyok, hogy erménykedek ilyenekben??:D
2012. jan. 22. 01:07
 3/27 anonim ***** válasza:
tetszel neki és barom is és szerintem neked is tetszik a srác..
2012. jan. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
ettől tartottam :/
2012. jan. 22. 01:08
 5/27 A kérdező kommentje:
de... ő helyes..én meg nem vagyok annyira szép xD mármint... ténylegnem... vannak nálam százszor szebb lányok az osztályban, sőt ők még bele is zúgtak ebbe a fiúba... és sztem ezzel nagyon jól tisztában van... de én??? :O oké...nm vagyok ronda, de nem is az a nagyon szép. Inkább olyan normális és csúnya közötti vagyok. de egyik sem. a szemeim szépek oké, orrom... xD az asd, az arcom érdekes, és van egy anyajegy a homlokomon...jó pattanásos nem vagyok és nemm sminkelem magam... :/ az alkatom meg normális és duci között van... nem vagyok dagi, de azért husis vagyok :3
2012. jan. 22. 01:11
 6/27 anonim ***** válasza:
Üldözési mániád van, menj el pszichológushoz.
2012. jan. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
:D nem nincs! :D mert csak ezzel a fiúval vagyok így :/
2012. jan. 22. 01:17
 8/27 vnas00000 ***** válasza:
Nah jóh elárulom neked h evvel arra akartam utalni hogy tetszel neki és ő is tetszik neked elég észre vehetően és lehet hogy neki nem a külső a legfontosabb :)
2012. jan. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Igen! Valószínűleg tetszel neki- vagy érzi az elutasítást és direkt cukkol. Persze az is lehet,hogy bír mint embert vonzalom nélkül. El kéne gondolkodnod azon,hogy talán nem te vagy az ő világának középpontjában. Lehet,hogy a színes hajad,piercingjeid miatt bámul- sok pufi kiscsaj így akarja magára vonni a figyelmet.
2012. jan. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
de nem látja be, hogy én egy gyöpös bunkó flegma csajszi vagyok? :/ érdekes... ez a srác, akkor sztem valami mazoista... :D
2012. jan. 22. 01:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!