Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, mit akar tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, mit akar tőlem? Csak szimplán barát? Hogyan tovább!?

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem egy lánnyal, másnap facebookon írtam neki egy üzenetet és elkezdtünk beszélgetni, ennek már 2 hónapja, azóta beszélgetünk minden nap. Találkoztunk azóta még egyszer (nem történt semmi), nekem bejön nagyon a lány, de nem tudom, hogy mit érezhet ő irántam. A 2 hónap alatt, mindenről beszéltünk, kivéve a szex, párkapcsolat, meg ilyesmiket, szóval még csak azt se tudom, hogy volt e már barátja (most nincsen azt tudom). Többször kipróbáltam, hogy mondtam, hogy megyek, majd este beszélünk, mindig ő ír rám. Sőt a randi után is ő írt rám, szinte rögtön. Csajok, ti beszélgetnétek egy olyan fiúval aki iránt nem éreztek semmit 2 hónapon keresztül? Mit érezhet irántam, lehetséges, hogy szeret, csak mivel első lennék neki, így nem tudja, hogy, hogyan közelítsen? Hívogassam el mindenhova és majd alakul, vagy, hogyan tovább? 16 évesek vagyunk! Köszi mindenkinek!
2011. aug. 20. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd el talizgassatok séta meg iylsemik biciklizés ksarazás szóval olyan haveri viszony aztán egy kis idő után rákérdezhetsz hogy ő mit érez irántad
2011. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocsi kosarazgatást akartam írni*
2011. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig rád ír, akkor szerintem biztos hogy érdekled. Hívd el valahova, beszélgessetek sokat, mivel te vagy a fiú, ezért szerintem neked kell megtenned az első lépéseket, aztán ha ő is akarja, akkor kialakul majd valami.
2011. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vidd fel hozzád, tépd le róla a ruháit és b@szd ájulásig.
2011. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz a normális kommenteket, az utolsó meg ne erre verje a faszát köszi! Várom még a NORMÁLIS kommenteket, mert tényleg nem tudom, hogyan tovább. :(
2011. aug. 20. 18:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha esetleg, ő csak barátságra gondol, akkor szerintetek ki lehet hozni belőle egy szerelmet? Volt már veletek ilyen, hogy barátságból szerelem?
2011. aug. 20. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!