Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti örülnétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti örülnétek, ha egy fiú ilyeneket írna nektek?

Figyelt kérdés

Nagyon megfogtál engem te lány. Próbálom bizonyítani számodra minden tettemmel, szavammal. Kérdezed, miért? Ami neked jelentéktelen lehet, egy kedves szó számomra a mennyországot jelenti. Rajtad érzem, tudnál úgy szeretni engem, mint soha senki más. Ha éjjel veled álmodom, a szívem melegség járja át, lelkem virágos mezőkön szabadon szállva jut el hozzád. Te vagy számomra, ki az igazi kiteljesedés lehetőségét megadja. Mondják azt, a gyémánt csiszolva ragyog a legfényesebben, hát had tegyelek boldoggá, hogy örökre az én gyémántom legyél, ami legszebb pompájában tündökölve éli minden napjait!

Ezt én írtam, és kíváncsi vagyok a véleményekre!


2012. jan. 22. 08:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nézd, amit írtál, az nem tetszik, de annak a lánynak írtad, akit szeretsz. És ezt a lány biztos, hogy nagyra fogja értékelni, ha elmondod neki. Nem vagy író, de a szívedből írtad, és ezáltal megszépül ez a vallomás. A hibákat javítsd ki mindenképpen! (pl. Nagyon megfogtál engem, te lány./hadd/mindennapjait)
2012. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Hanariko ***** válasza:
mi az hogy az aljanépnek meg az egyszerűeknek tetszene? Miért ne tetszhetne ez egy normális, romantikus lánynak is akár? nem értem. Lehet hogy nem művészi, de én meg sokszor attól hányom el magam, ha egy költő verse a maga költői képeivel egy nagy nyakatekert maszlag. Különben is, ha van szerelem (+rózsaszn köd) tök mindegy, hogy sablonos e...
2012. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én mindig is azt gondoltam, hogy egy rendkívül érzékeny lelkű, romantikus lány vagyok, sok minden mélységesen meg tud hatni... de ez, ne haragudj, komolyan mindenféle rosszindulat nélkül írom, egyszerűen kiábrándító. Elképzeltem, hogyha a srác, aki tetszik nekem, ezt írná akkor mit szólnék, és azt hiszem nagyon elgondolkoznék, hogy mit is akar, meg mi ez az egész.

Olyan érzésem volt, miközben olvastam, hogy próbáltad az összes közhelyes képet összegyűjteni, amit csak el lehet képzelni a szerelemmel kapcsolatban, és azt gondoltad, hogy így megfogalmazva nagyon kedves gesztus lesz... de nem az, mert már egyszerűen sok! Azt tanácsolnám, hogyha mindenképp a romantikus énedet szeretnéd előtérbe helyezni, mondj valami szépet a szemébe! És közben úgy nézz rá, hogy sugározzon a tekintetedből a szerelem! Ezzel sokkal többet érhetsz el.

Egyébként gondolj bele, a valóságban tudnád így ezeket a szemébe mondani, teljes komolysággal? Ha igen, akkor végülis leírhatod neki, de ha amúgy nem mondanál ilyesmiket, szerintem ne küldd el, mert azt fogja gondolni ilyen vagy, és majd később is elvárja, hogy hasonló dolgokat mondj neki.

Egyébként aranyos próbálkozás, azt lehet benne értékelni, hogy megpróbáltad, és biztos szereted is, szóval összességében azért pozitív!

2012. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Nem igazán szeretem a csöpögős ódákat,nekem sokkal többet jelent egy-egy őszinte szó
2012. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ott helyben szívrohamot kapnék-jobb esetben
2012. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Oszt bu.zi az vagy e?
2012. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Jóég, kifolyik a nyál a monitoromból...

Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de ez irdatlan csöpögős, és ha a barátom valami ilyet írna, sírva fakadnék, hogy jóég, b.uzi lett...

Talán egy 15 éves lánynak még jó, azok még szeretik az ilyen ömlengős romantikát, de afölött... Én is romantikus vagyok, de ez sok(k)!

20L

2012. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Látod, megmondtam h a lányok utálják a romantikát. Felejts el mindent, ami romantikus, mert addig nem nagyon lesz sikered!
2012. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
keveritek a szezont a fazonnal, az a baj...a romantika nem egyenlő a rágógumiízű ömlengéssel..tudom, nehéz felfogni, de ez van srácok. van még mit tanulni.
2012. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
a vélemény:homár 2.0 --->66 celsius fok
2012. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!