Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit akar tőlem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit akar tőlem? Miért írogat ilyeneket?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Pár hónapja ismerem. Van barátnője régebbóta, de párszor beszéltünk és mondta,hogy ő közben egy másik lányba szerelmes, akivel nagyon össze akarna jönni.

Sokszor nekem is írogat elég pajzán/perverz dolgokat. Néha olyanokat, hogy szerinte milyen szép vagyok meg ilyesmik.

Minden pasi ezt csinálja? Sajnálom szegény barátnőjét, és azt a csajt akivel össze akar jönni (vele 1x találkoztam)

Ők gondolom nem tudnak erről. Miért akar mindenkivel szexelni( gondolom nem csak nekem írogat), ha közben kapcsolatban van meg szerelmes is??


2012. jan. 8. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ilyen minden pasi, ez csak egy kanos kis görcs.
2012. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz a csávó,nehogy bármit is csinálj vele.Ne találkozz vele élőben többet!!!!
2012. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen ismerőseim. -.-

Szerintem egyszerűen nem tudják elfogadni, hogy vannak mások, akik máshogy gondolkodnak, és ők meg úgy vannak vele, hogy "ez még nem bűn". Igazából, én az ilyeneket is sajnálom, nem csak azokat, akik nem veszik észre, hogy ez a pasi mindenkire nyomul, mert eléggé ki fognak égni az évek alatt szerintem. =S


20N

2012. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!